Lietuvoje gydyti Rusijos karius - cinizmas

 (7)
Jaunalietuviai mano, kad šia iniciatyva Lietuvoje oficialiai veikianti politinė partija "peržengė bet kokias padorumo ribas ir dar kartą pademonstravo savo prieraišumą imperinėms Rusijos jėgoms".

Aljansas, siekiantis atstovauti Lietuvoje gyvenančiomis tautinėms mažumoms, praėjusią savaitę paskelbė, kad banke atidarė specialią sąskaitą, į kurią renka lėšas rusų karių reabilitacijai Lietuvos sanatorijose.

Pasak jaunalietuvių, "ciniškiau būtų tik SS-Wafen veteranų poilsis Izraelyje".

Ši radikalioji partija smerkia bet kokių karių, prisidėjusių prie čečėnų tautos naikinimo, poilsį Lietuvoje ir paragino valdžią bei teisėsaugą "užkirsti kelią čečėnų tautos žudikams atvykti į Lietuvą".

Antradienį paskelbtą pareiškimą pasirašė "Jaunosios Lietuvos" valdybos narys Gintaras Binkauskas.

Jaunalietuvių lyderis, Seimo narys Stanislovas Buškevičius BNS patvirtino, kad tokia yra oficiali partijos pozicija.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: prasidės rudeninis lietaus ir vėjo šėlsmas (1)

Savaitei įpusėjus daug kur nušniokš lietus. Paskutinėmis darbo dienomis vyraus šiltesnis oras, tačiau bus vėjuota. Danguje numatoma tikra sumaištis: saulę keis debesys ir atvirškčiai, o protarpiais dar ir lietus pasipils.

Seimo rinkimuose jau balsuoja užsienyje gyvenantys lietuviai (61)

Nuo antradienio Lietuvos ambasadose užsienyje jau galima balsuoti Seimo rinkimuose. Savo valią tautiečiai gali išreikšti ambasadose, konsulatuose arba internetu. Jei balsuos 35 000 užsienyje gyvenančių lietuvių, jie galės turėti savo rinkimų apygardą ir rinkti savo kandidatą į Seimą.

Kauno meras – „išrinktųjų“ koziris rinkimų kampanijoje (162)

Kaip ir visuose žaidimuose, kozirius turi ne visi. Panašiai ir su Seimo rinkimais Kaune. Kai kurie kandidatai iš reklaminių plakatų žvelgia vieniši ar su su partijos kolegomis.

Kariuomenė: sutartys su „Nota Bene“ buvo pildomos (14)

Kariuomenė patvirtina, kad atsarginės lauko virtuvės įrangos pirkimo sutartys buvo papildytos jau po to, kai „Nota Bene“ pristatė prekes, tačiau tikina, kad nebuvo keičiamos ar išbraukiamos jokios nuostatos, susijusios su prekių techninėmis specifikacijomis.

Siūloma leisti kartu gauti dvi pensijas (90)

Siūloma senatvės pensijas mokėti kartu su netekto darbingumo (invalidumo) ir kitomis pensijomis.