Lietuvoje apgyvendinta dar 10 našlaičių iš Čečėnijos

 (1)
Marijampolės rajone įsikūrusiuose "Vaiko tėviškės namuose" apsigyveno dar dešimt našlaičių iš Čečėnijos.
Per Maskvą ir Baltarusiją vaikus į Lietuvą atvežė vienintelių Čečėnijos sostinėje Džochargaloje veikusių šeimyninių globos namų įkūrėjai Malikas ir Chadižat Gatajevai.

Kaip BNS korespondentui sakė "Vaiko tėviškės namų" direktorius Arūnas Urbaitis, nuo praėjusių metų pabaigos Lietuvoje gyvena 15 vaikų iš Čečėnijos, 12 jų - "Vaiko tėviškės namuose".

Šią savaitę į globos namus atvežti vaikai yra nuo 2 iki 17 metų. Jie turi vizas čia gyventi iki birželio.

Gruodžio mėnesį atvežtų vaikų vizų galiojimo laikas yra jau pasibaigęs. Dėl to ketinama kreiptis į Užsienio reikalų ministeriją, nes vaikai Čečėnijoje neturi kur grįžti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Seimo komisija siūlo nepritarti J.Oleko atsakymams į interpeliacijos klausimus (12)

Seimo komisija siūlo nepritarti krašto apsaugos ministro socialdemokrato Juozo Oleko atsakymams į interpeliacijos klausimus.

J.Olekas: kaltu nesijaučiu, padėjau nustatyti nusikalstamą veiką (19)

Krašto apsaugos ministras socialdemokratas Juozas Olekas teigia nesijaučiantis kaltas dėl „auksinių šaukštų“ skandalo, nes būtent jis padėjo atskleisti nusikalstamą veiką.

„Istorijos detektyvuose” nepriklausomos Indijos kaltininkai ir tarpukario darbininkų streikai

Kaip lietuviai susiję su Indijos nepriklausomybe? Iš kur kilęs Hermanas Kalenbachas ir kuo jis nusipelnė? Tarpukario Lietuvos darbininkai ir jų maištai. Šias istorijas pasakosime šį antradienį „Istorijos detektyvų“ laidoje.

Po Vyriausybės sprendimo - J. Miliaus susitikimas su G. Vainausku (19)

Vyriausybei trečiadienį priėmus sprendimą atleisti Joną Milių iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo pareigų, pastarasis kartu su žmona netrukus susitiko su žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ vadovu Gedvydu Vainausku.

Įvertino „Lietuvos sąrašo“ siūlymus: valstybės valdomos ne referendumais (24)

Esame ne Atėnai ir ne Sparta, tad valstybę valdyti reikia civilizuotais būdais, o ne „Lietuvos sąrašo“ siūlomais referendumais, LRT RADIJUI sako Investuotojų forumo Mokesčių grupės vadovas Kęstutis Lisauskas. Anot politikos apžvalgininko Ramūno Bogdano, „Lietuvos sąrašą“ sudaro intelektualūs, idėjų turintys žmonės, bet ši partija – iš to paties medžio, kaip ir „Drąsos kelias“.