Lietuva perima vadovavimą Baltijos Asamblėjai

Ketvirtadienį į Estiją dalyvauti 16-je Baltijos Asamblėjos (BA) sesijoje išvyksta Lietuvos Seimo delegacija, vadovaujama Laimos Andrikienės.
Sesijoje pirmininkavimą BA perims Lietuva, ir iki šių metų pabaigos šios asamblėjos darbui vadovaus Lietuvos delegacija, o BA prezidiumui - Lietuvos delegacijos vadovė L. Andrikienė, pranešė Seimo spaudos tarnyba.

"Nors Lietuvoje greitai prasidės rinkimų kampanija, stengsimės, kad BA darbas dėl to nenukentėtų. Esu įsitikinusi, kad ir po Seimo rinkimų, nepriklausomai nuo to, kokia bus naujojo Seimo sudėtis ir jo dauguma, BA veiklai, geriems santykiams su kaimynais bus skiriamas didžiausias dėmesys", prieš išvykdama į Estiją, sakė Seimo delegacijos vadovė.

BA sesijoje Tartu mieste bus nagrinėjami Estijos, Latvijos ir Lietuvos ekonominio bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo turizmo srityje aspektai, Baltijos valstybių nacionalinės gynybos reikalai.

Tartu šeštą kartą posėdžiaus Baltijos Taryba. Pranešimus skaitys ir į BA narių klausimus atsakys visų trijų valstybių užsienio reikalų ministrai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus (169)

Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius 22.10 val. papildyta A. Guogos komentaru (53)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (953)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (213)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (66)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.