Liberalai tikisi sutelkti dešiniąsias ir centro jėgas

Lietuvos liberalų sąjungos (LLS) valdyba visas dešiniąsias ir centro politines jėgas paragino susiburti, atsveriant kairiųjų ir populistinių jėgų iškilimą.
Ketvirtadienį LLS išplatintame pranešime teigiama, jog nors dešiniųjų partijų programose ir yra skirtumų, tačiau partijoms yra būtina daugiau dirbti kartu.

"Pastaruoju metu Lietuvoje pastebimas kairiojo centro ir populistinių jėgų stiprėjimas, didelį nerimą kelia augantis radikaliųjų politikų populiarumas. Pavieniui apginti mums svarbius principus tampa vis sunkesniu uždaviniu", rašoma pranešime.

Todėl LLS ragina dešiniąsias ir centro politines jėgas burtis konstruktyviam darbui, pozicijų derinimui ir bendram programines nuostatas atitinkančių sprendimų įgyvendinimui.

Pasak pareiškimo, dešiniųjų ir centro jėgų bendradarbiavimas žlugo po 1996 metų Seimo rinkimų.

Šiandien LLS yra populiariausia dešiniojo centro politinė partija Lietuvoje.

"Galėtume tuščiai džiaugtis savo išaugusiu populiarumu, tačiau mes kviečiame ir kitas dešiniąsias ir centro politines jėgas bendrai dirbti vardan modernios, ekonomiškai išsivysčiusios Lietuvos valstybės kūrimo", rašo liberalai.

Liberalai teigia, jog LLS yra pasirengusi su visa atsakomybe konstruktyviai bendradarbiauti ir derinti veiksmus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Valiūnas apie naujai išrinktą Seimą: belieka tikėti, kad puodelis pusiau pilnas (5)

Valstiečiai ir žalieji kol kas dar buria valdančiąją daugumą, būsimus partnerius bandydami įtikinti savo siekiais įvesti didesnį valstybės reguliavimą ekonomikoje, kurti valstybinį banką, valstybinių vaistinių tinklą, valstybines alkoholio parduotuves, ar keisti darbo kodeksą labiau apsaugant darbuotojus. Kokios gali būti valstiečių ir žaliųjų siūlomų sprendimų pasekmės? Apie visa tai, pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su Investuotojų forumo valdybos pirmininku Rolandu Valiūnu ir dienraščio „Verslo žinios“ vyr. redaktoriumi Rolandu Barysu.

Viena vieta Seime – nuo 10 tūkst. iki beveik pusės milijono eurų (1)

Viena vieta naujajame Seime galėjo kainuoti nuo 10 tūkst. iki beveik pusės milijono eurų, suskaičiavo „Lietuvos rytas“.

D. Grybauskaitė lankysis „Carito“ Amatų mokymo centre

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį lankysis Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Amatų mokymo centre.

Ekspertas: Rusijos karinis biudžetas – ne pasirodymui ar šantažui, jis – karui (238)

„Rusijos ekonomika traukėsi, tačiau karinis biudžetas – ne. Tai skirta ne pasirodymui ar šantažui, tai - karui. Klausimas tik, kur vyks veiksmas ir ar būsime pasirengę laiku. Žinoma, tą mūšį mes laimėsime, yra vienintelis klausimas – kokia kaina. Greiti Rusijos veiksmai dramatiškai išbrangins mūsų sąnaudas, bet iš esmės, vis tiek pralaimės Rusija. Mūsų uždavinys - kad tai suprastų ir pati Rusija. Jie neturi jokių šansų“, – interviu DELFI sakė Lenkijos mokslininkas, politologas, Lenkijos Užsienio reikalų ministro patarėjas prof. Przemyslawas Zurawskis vel Grajewskis. Jis kalba apie tai, kad Baltarusija gali tapti lengvu taikiniu Rusijai, kurį galima pristatyti kaip didelę imperinę sėkmę, Rusijos pasaulio suvienijimo etapą.

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (4)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.