Liberalai atsiriboja nuo balsų pirkimo

 (4)
Tai LLS pareiškė antradienį pareiškime Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkui.

"Norime pareikšti, kad bet koks rinkėjų balsų pirkimas prisidengiant Lietuvos liberalų sąjungos vardu yra melas ir nepateisinamas rinkimų kovos būdas", teigiama LLS centrinio rinkimų štabo vadovo Artūro Zuoko pareiškime.

Pasak jo, LLS laikosi rinkimų įstatymų ir to paties tikisi iš kitų politinių organizacijų.

Pareiškime VRK prašoma imtis priemonių, kad tokie įvykiai būtų kuo skubiausiai išaiškinti ir kaltininkai patraukti atsakomybėn.

"Tikimės, kad kitą kartą VRK pareigūnai, gavę panašaus pobūdžio informaciją, pirmiausia kreipsis į policijos pareigūnus, o tik po to į žiniasklaidą", rašoma pareiškime.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Kauno meras – „išrinktųjų“ koziris rinkimų kampanijoje

Kaip ir visuose žaidimuose, kozirius turi ne visi. Panašiai ir su Seimo rinkimais Kaune. Kai kurie kandidatai iš reklaminių plakatų žvelgia vieniši ar su su partijos kolegomis.

Kariuomenė: sutartys su „Nota Bene“ buvo pildomos (5)

Kariuomenė patvirtina, kad atsarginės lauko virtuvės įrangos pirkimo sutartys buvo papildytos jau po to, kai „Nota Bene“ pristatė prekes, tačiau tikina, kad nebuvo keičiamos ar išbraukiamos jokios nuostatos, susijusios su prekių techninėmis specifikacijomis.

Siūloma leisti kartu gauti dvi pensijas (29)

Siūloma senatvės pensijas mokėti kartu su netekto darbingumo (invalidumo) ir kitomis pensijomis.

Emigracijos mastai kelia grėsmę: kas valandą iš Lietuvos išvyksta 4-5 žmonės (119)

Dirbančių ir mokesčius mokančių asmenų skaičius Lietuvoje kasmet sparčiai mažėja, traukiasi rinka, mažėja vartotojų, nyksta verslai, ypač - atokesniuose regionuose, ir kyla realios grėsmės Lietuvos ekonomikai.

A. Butkevičius sako, kad premjerai užsienyje domisi jo pašlijusiais santykiais su D. Grybauskaite (156)

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius sako, kad užsienio šalių premjerai jo teiraujasi apie pašlijusius santykius su prezidente Dalia Grybauskaite.