LDS darbininkų šventę pažymės demonstracija

Lietuvos darbininkų sąjunga (LDS), solidarizuodamasi su Tarptautine laisvųjų profsąjungų konfederacija (ICFTU), prisijungia prie jų organizuojamos akcijos "Moterų žygis prieš skurdą ir išnaudojimą" bei dalyvaus gegužės 1-osios demonstracijoje.
Tarptautinės darbo dienos proga LDS organizuoja taikią demonstraciją, kurios dalyviai susirinks prie Profesinių sąjungų kultūros rūmų, o po to dalyvaus eitynėse iki Seimo ir Vyriausybės rūmų.

Kaip BNS sakė LDS atsakingoji sekretorė Kristina Krupavičienė, šią dieną žygio dalyviai bandys atkreipti valdžios dėmesį į nuolat blogėjančią moterų, vaikų ir jaunimo padėtį.

Anot jos, jau treti metai nedidinamos minimalios valstybės remiamos pajamos, didėja mokesčiai už komunalines paslaugas, telekomunikacijas. Mokslas mokamas, jaunimas, baigęs studijas, nebeturi galimybių įgyti praktinių įgūdžių. Nuo kitų mokslo metų moksleiviams reikės pirkti vadovėlius.

Eitynės organizuojamos LDS moterų iniciatyva, pritariant LDS prezidiumui. Akciją palaiko ir LDS jaunimas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (29)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (78)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (75)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (303)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.