LDDP tikisi įregistruoti interpeliaciją ministrui

 (1)
Seimo LDDP frakcijos narys Justinas Karosas antradienį ketina įregistruoti interpeliaciją švietimo ir mokslo ministrui Kornelijui Plateliui.
J. Karosas BNS korespondentui pirmadienį po pietų sakė, kad surinkti 25 Seimo narių parašai. Pagal Seimo statutą, norint inicijuoti interpeliaciją, reikia, kad ją pasirašytų 29 Seimo nariai.

J. Karosas tikisi dar 4 parašus surinkti antradienio rytą, Seimo nariams susirinkus į plenarinį posėdį. Interpeliaciją jis žada įregistruoti apie vidurdienį.

Interpeliaciją pasirašė LDDP, Socialdemokratų, "Socialdemokratija 2000", Moterų bei kitoms opozicinėms partijoms priklausantys parlamentarai.

Įregistravus interpeliaciją, ji Seime turės bus svarstoma per 10 dienų.

K. Platelis opozicijos atstovų kaltinamas tuo, jog iki šiol neveikia Švietimo taryba, turinti spręsti daugelį švietimo politikos klausimų, netinkamai finansuojamas mokslas, taip pat netinkamai parengtas Aukštojo mokslo įstatymo projektas bei kt.

LDDP frakcijos seniūnas Česlovas Juršėnas spaudos konferencijoje pirmadienį sakė, kad surinkus parašus dėl interpeliacijos K. Plateliui, su Socialdemokratų frakcija bus tariamasi dėl interpeliacijos generaliniam prokurorui Kaziui Pėdnyčiai bei socialinės apsaugos ir darbo ministrei Irenai Degutienei.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (61)

Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (26)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (30)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (58)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (892)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.