LDDP tikisi geresnių laikų

 (2)
Juozas Bernatonis
© DELFI
Iki šiol LDDP turėjo daugiau vietų tarybose, tačiau negalėjo sudaryti koalicijų su konservatoriais ir krikščionimis demokratais, kurie buvo laimėję 1997 metų rinkimus.

J. Bernatonis neigiamai atsiliepė apie konservatorių po pralaimėjimo rinkimuose išreikštus ketinimus sudaryti koaliciją su LDDP. J. Bernatonis sakė nematąs galimybių dirbti kartu su konservatoriais, nes požiūriai labai skiriasi.

Koalicijas LDDP žadėjo sudarinėti, atsižvelgdama į politinę orientaciją, o ne į postų dalybą, tačiau tikisi turėti 5 merus.

LDDP apgailestavo dėl socialdemokratų nesėkmės rinkimuose ir kaip pagrindinę to priežastį įvardijo partijos skilimą.

Tačiau prognozuodami rudenį vyksiančių Seimo rinkimų rezultatus LDDP atstovai tikino, jog Centro sąjungos, LDDP ir socialdemokratų rezultatai bus geresni.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Į Lietuvą pagal ES programą perkelti dar 9 sirų pabėgėliai (10)

Į Lietuvą pagal Europos Sąjungos (ES) programą antradienio vakarą buvo perkelti devyni pabėgėliai iš Sirijos, BNS pranešė Vidaus reikalų ministerija.

Prezidentė apdovanos žydų gelbėtojus (3)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį apdovanos beveik pusšimtį asmenų, kurie Antrojo pasaulinio karo metais gelbėjo žydus nuo Holokausto.

Kelią skinasi nevienareikšmiškai vertinamos Žemės gelmių įstatymo pataisos

Seimo Aplinkos apsaugos komitetas trečiadienį ketina svarstyti nevienareikšmiškai vertinamas Žemės gelmių įstatymo pataisas, kurios įteisintų statybas ant valstybei priklausančių gamtos išteklių - kvarcinio smėlio klodų. Karjerų asociacija tikina, kad įstatymą siūloma keisti dėl Anykščių ūkininko Audriaus Juškos šiltnamių, o geologai įžvelgia „labai nešvarių dalykų“. Pataisų iniciatoriai tokius įtarimus neigia.

Seime klibinamos J. Oleko ir V. Baltraitienės kėdės (11)

Trečiadienį Seime vyks krašto apsaugos ministro socialdemokrato Juozo Oleko ir žemės ūkio ministrės „darbietės“ Virginijos Baltraitienės interpeliacijos procedūros.

Seime – siūlymas nuo kitos kadencijos sumažinti parlamentarų išeitines (11)

Seimui trečiadienį planuojama pateikti Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės inicijuojamą statuto pataisą, kuri nuo kitos kadencijos sumažinų išeitines neperrinktiems Seimo nariams.