LDDP skeptiškai vertina telekomo akcijų platinimą

 (4)
Seimo LDDP frakcijos narys Povilas Gylys teigia, kad laikas "Lietuvos telekomo" akcijų platinimui pasirinktas netinkamai.
"Manau, reikėjo iš viso neparduoti, pasilikti, palaukti geresnių laikų - juk visi žino, kad konjunktūra prasta. Manau, kad vyksta spekuliacinis žaidimas, ir mes visiškai neteksime kontrolės", sakė jis spaudos konferencijoje pirmadienį.

"Aš apskritai esu prieš tai, kad parduotumėme paskutines pelningo telekomo akcijas. Bet jeigu tai jau daroma, tai nors išlaukus gautumėme didesnę kainą", pažymėjo ekonomistas P. Gylys.

Jis spėja, kad šis procesas skubinamas, kadangi artėja Seimo rinkimai ir "reikia užkaišioti skyles".

Pirmadienį prasideda viešas didžiausios Baltijos šalyse telekomunikacijų bendrovės "Lietuvos telekomas" akcijų platinimas. Tai pirmas kartas, kai viešai parduodamas toks didelis (35 proc.) akcijų paketas.

Kai kurie analitikai dėl nepalankių rinkos sąlygų jau pataria pristabdyti 35 proc. telekomo akcijų pardavimą. Atšaukti ar pristabdyti telekomo pardavimą galima iki birželio 12 dienos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

G. Landsbergis: Mes paprastai tokias partijas... Žinote, kaip vadiname (130)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovams konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis linki išminties ir suvokti ant jų pečių krentančią atsakomybę.

A.Butkevičius neskuba skelbti apie pasitraukimą iš partijos pirmininko pareigų (3)

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius žada pirmadienį paskelbti, kiek dar vadovaus partijai. Savo galimais įpėdiniais jis įvardija Vilniaus vicemerą Gintautą Palucką, Jonavos merą Mindaugą Sinkevičių.

Konservatoriai išlaikė pozicijas Vilniuje, bet žlugo Kaune (30)

Konservatoriai per šiuos Seimo rinkimus išlaikė pozicijas Vilniuje, užsitikrinę pergalę septyniose iš vienuolikos apygardų, tačiau triuškinamai pralaimėjo savo citadelėje Kaune, nugalėti „valstiečių“.

Rinkimus į Seimą didele persvara laimėjo „valstiečiai" (20)

Seimo rinkimus laimėjo Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LŽVS), pirminiais duomenimis, iš viso parlamente užsitikrinusi 54 mandatus.

G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje atnaujinta (160)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad pirmiausia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl koalicijos derėsis su socialdemokratais.