LDDP reikalauja kirsti galvas

Pernai lankydamasis Lietuvoje, Europos Komisijos Užsienio ryšių direktorato Baltijos šalis kuruojančio skyriaus vadovas Jeanas Trestouras (Žanas Tresturas) sakė, kad konferencija būtų prasminga tik tada, jeigu Lietuva tiksliai žinotų, kiek lėšų reikės IAE pirmojo bloko uždarymui bei priimtų šį uždarymą pagrindžiantį įstatymą.

ERK posėdyje V. Milaknis minėjo, jog elektrinės bloko uždarymui gali prireikti nuo 13 iki 30 mlrd. litų.

Anot G. Kirkilo, konferencijos "atidėliojimas reiškia, kad valdančioji dauguma, priėmusi vienašališką, skubotą ir neparuoštą IAE uždarymo sprendimą, mėgina perkelti visas problemas kitam Seimui ir Vyriausybei".

LDDP parlamentaras įspėja, kad lietuva gali netekti bet kokios užsienio paramos IAE uždarymui.

"Įprastas dabartinei valdžiai švaistūniškumas ir nesugebėjimas laiku priimti sprendimus yra ypač grėsmingas, sprendžiant atominės energetikos problemas", sakoma G. Kirkilo pareiškime.

Jis paragino premjerą Andrių Kubilių "įvertinti padėties rimtumą, nubausti kaltus pareigūnus ir imtis priemonių, kad padėtis būtų ištaisyta".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.

Nyderlanduose gyvenantys lietuviai sumišę: gavo tik vieną biuletenį (1)

DELFI gavo skaitytojos laišką, kuriame moteris piktinasi balsavimo užsienyje nesklandumais. Nusprendusi balsuoti paštu ir gavusi reikalingus dokumentus ji apstulbo: voke biuletenio balsavimui vienmandatėje rinkimų apygardoje – nebuvo. Lietuvos ambasada Nyderlanduose jai paaiškino, kad šis biuletenis vėluoja, tačiau rinkėja piktinasi: kaip taip gali būti, ar tai konspiracija? „Gerai, kad aš pastabi ir pasigedau to biuletenio, bet juk dauguma net nepastebės“, – svarsto ji.

„Istorijos detektyvai“. Ko dabartiniai diplomatai gali pasimokyti iš 1918 metų Lietuvos?

Sąjunga su Saksonija, bendra valstybė su Kuršu, Britanijos protektoratas, bendra Lenkijos ir Lietuvos valstybė ar atkurta Didžioji kunigaikštystė kartu su Baltarusija, - visi šie Lietuvos ateities variantai buvo svarstomi 1918-1920 metais.

I. Vėgėlė. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija: tikslai ambicingi, priemonės neaiškios (23)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų programoje „Orus žmogus – stipri valstybė“ kuriama vizija ir siūlomi sprendimai paremti penkių darnų – darnaus žmogaus, darnios visuomenės, darnaus švietimo ir kultūros, darnios ekonomikos bei darnaus valstybės valdymo – principu. Nors tikslai ambicingi ir gražūs, be argumentų ir veiksmų plano jie lieka tik teiginiais.

Paklausykite, kaip politikai kalba angliškai (100)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė egzaminavo pretendentus į ministrus, ar šie geba kalbėti angliškai. Prieš Seimo rinkimus politikus egzaminuoja mokiniai.