LDDP nori sudrausminti Seimo pirmininką

Kaip trečiadienį spaudos konferencijoje pranešė LDDP frakcijos nariai Justinas Karosas ir Gediminas Kirkilas, tai būsiąs "artimiausias frakcijos žingsnis".

"Tai elementarus, korektiškas ir pamokantį pobūdį turintis žingsnis", sakė J. Karosas.

Antradienio vakarą Seimo pirmininkas per savo atstovę spaudai pareiškė suklydęs, kai sakė, jog sausio pabaigoje Vienoje vykstant "Williams International" ir "LUKoil" atstovų deryboms, "Paksas sukiojosi gretimame kambaryje".

Anot Seimo pirmininko, jis neteisingai supratęs "Williams International" prezidento Johno Bumgarnerio žodžius.

J. Karosas vadino tokį V. Landsbergio suklydimą "negyvu politizuotu mąstymu" ir teigė, kad iš to jau galima "rimčiau pasišaipyti".

"Tam tikras politinis aklumas vis labiau ryškėja", sakė J. Karosas.

Be to, LDDP parlamentarų teigimu, minėtasis incidentas gali pakenkti Lietuvos tarptautiniam prestižui, nes "įpainiota ir Viena, ir JAV kompanija".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Aplinkos ministerijos detektyvas: prasikaltęs institucijos vadovas, kurio atleisti negali niekas (13)

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas antradienį lankėsi Seime, Liberalų sąjūdžio frakcijoje. Ministras aiškinosi dėl labai brangių pamokų, kurias Aplinkos ministerija pirko vaikams.

A. Pitrėnienės atsakas dėl „ačių“: pretenzijų neturiu (87)

Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės rinkiminės kampanijos lankstinukus papuošusi klaida užsuko pašaipų virtinę feisbuke. Tuo metu pati ministrė aiškina, kad klaidų pasitaiko visiems ir sakė pretenzijų dėl leidinyje atsiradusio žodžio „ačių“ neturinti.

Prezidentūra siūlo atsisakyti neskaidrių vidaus sandorių viešuosiuose pirkimuose (15)

Prezidentūra siūlo atsisakyti galimybės bendrovėms pirkti paslaugas iš joms pavaldžių įstaigų be viešojo pirkimo konkursų.

M. Lingė: iki rinkimų sumažinti Seimo narių skaičiaus neįmanoma (18)

Seimo kadencijai einant į pabaigą užregistruota „darbiečių“ iniciatyva mažinti parlamentarų yra rinkiminė ir neįgyvendinama, konstatavo Prezidentės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė.

M. Mažvydo bibliotekos atstovai: baldai pirkti pagal ekonominio naudingumo kriterijų (8)

Neseniai po rekonstrukcijos duris atvėrusi nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka teigia, kad nestandartinius baldus pirko remiantis ekonominio naudingumo kriterijumi ir tariantis su Viešųjų pirkimų tarnyba.