LDDP kaltinama populistiniais veiksmais

Seimo konservatorių frakcijos seniūno pavaduotojas Sigitas Kaktys LDDP lyderį Česlovą Juršėną apkaltino eskaluojant populistinius veiksmus.
Spaudos konferencijoje antradienį S. Kaktys LDDP vadovo Č. Juršėno pareiškimą dėl premjero Andriaus Kubilius spaudimo protestavusiems Suvalkijos žemdirbiams pavadino "neatsakingu".

Jo vertinimu, tokie pareiškimai "skatina populistinius veiksmus ir įvairias kraštutines, neteisėtas priemones, kuriomis galima pasiekti rezultatų".

S. Kaktys teigė matąs "daugybę ir politinių, ir ekonominių priemonių", kaip cukrinių runkelių augintojams galima apginti savo teisėtus interesus.

Vyriausybė praėjusią savaitę pareiškė, kad Marijampolės apskrities cukrinių runkelių augintojai, kovo 13-30 dienomis blokavę automagistralę "Via Baltica" bei kitus kelius, turės atlyginti padarytus nuostolius.

Praėjusį ketvirtadienį, kai protestas buvo pasiekęs kulminaciją, žemdirbiai savo technika buvo užblokavę kelis svarbius kelius Marijampolės apskrityje, buvo nutrūkęs eismas per Kalvarijos pasienio postą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Vilpišauskas: terminų sudarant Vyriausybę turės būti laikomasi – tokios žaidimo taisyklės

Konstitucijoje nurodytų terminų sudarant valdančiąją koaliciją ir naująją Vyriausybę turės būti laikomasi – tokios žaidimo taisyklės, tačiau dar neaišku, ar koalicija išvis bus suformuota, sako Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) direktorius Ramūnas Vilpišauskas.

Kauniečių balsas: kodėl konservatoriai prarado Kauną? (35)

Kai Kauno meru tapo konservatorių Andrių Kupčinską nukovęs Visvaldas Matijošaitis, tai buvo pirmas signalas, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai praranda savo pagrindinį miestą. Per šiuos Seimo rinkimus paaiškėjo, kad laikinoji sostinė jau nebe konservatorių miestas – vos vienas Gabrielius Landsbergis laimėjo rinkimus vienmandatėje apygardoje. Visi kiti šeši konservatoriai pralaimėjo.

D. Grybauskaitė: jokia dirbtinė koalicija ilgai neišgyvena (38)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė nespekuliuoja, kokia valdančioji koalicija – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kartu su Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais, ar LVŽS su socialdemokratais – būtų naudingesnė Lietuvai, bet pabrėžia, kad koaliciją formuoti turėtų daugiausiai balsų gavusi partija, t. y. „valstiečiai žalieji“.

Z. Vaigauskas: galimai neblaivaus apygardos komisijos pirmininko elgesį VRK įvertins visu griežtumu (2)

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) vadovas Zenonas Vaigauskas sako, kad galimai neblaivaus Lazdijų-Druskininkų apygardos rinkimų komisijos pirmininko Vidmanto Pilvinio elgesį VRK įvertins griežtai.

Pirmininkauti pirmajam naujo Seimo posėdžiui pretenduoja „tvarkietis“ J. Imbrasas (12)

Pirmininkauti išrinkto naujo Seimo pirmajam posėdžiui pretenduoja vyriausias pagal amžių į parlamentą išrinktas 75 metų Seimo narys "tvarkietis" Juozas Imbrasas.