Kuršių mariose išgelbėti jauni žvejai

 (1)
Ankstų trečiadienio rytą Kuršių mariose Klaipėdos uoste išgelbėti du 17-mečiai žvejai, kurių guminė valtis prakiuro.
Tarptautinės jūrų perkėlos dispečeris apie 03.30 val. pastebėjo skęstančią guminę valtį, kuria plaukė žmonės, pranešė Civilinės saugos departamentas.

Į nelaimės vietą buvo išsiųstas kateris "Audra".

Apie 4 val. iš skęstančios guminės valties buvo iškelti septyniolikamečiai klaipėdiečiai Aurimas Miklušis ir Romas Paulavičius.

Vaikinai teigia naktį išplaukę į marias uosto akvatorijoje ištraukti anksčiau užmestų tinklų. Mariose ledo lytys pradūrė guminę valtį, ir kad oras greitai neišeitų iš valties kameros, vaikinai laikė skylę užspaudę pirštu.

Mobiliuoju telefonu jie susisiekė su krante automobilyje laukusiu draugu, kuris gelbėjimo tarnyboms pranešė apie nelaimę.

Laivas "Audra" žvejus nuplukdė iki krantinės, kur stovėjo jų automobilis, ir išlaipino į krantą.

Medikų pagalbos vaikinams neprireikė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Įtaręs galimą dokumentų klastojimą politikas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą

Paaiškėjus naujoms aplinkybėms, kaip Teisingumo ministerijoje buvo vykdomas konkursas į Vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VTAT) direktoriaus pareigas, Vilniaus miesto vicemeras, TS-LKD kandidatas į teisingumo ministrus Valdas Benkunskas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumentų klastojimo ir piktnaudžiavimo tarnyba bei, ginant viešąjį interesą, stabdyti konkurso rezultatų įsigaliojimą.

Kilo įtarimas dėl Kauno ligoninės remonto: pasinaudota plačiai žinoma schema (5)

478 tūkst. eurų – tiek bendrovei „Irdaiva“ atseikėjo jos subrangovė „Niskama“ už perleistą galimybę remontuoti Respublikinę Kauno ligoninę, ir savo ruožtu darbus perleido dar vienai įmonei, pranešime spaudai skelbia Viešųjų pirkimų taryba.

A. Nako padėjėjai kreipėsi į teismą: dirbti liko tas, kuris sutiko pinigus atiduoti Seimo nariui (283)

Seimo narys Audrius Nakas turės bylinėtis teisme su buvusiais savo bendražygiais. Vasarą jis atleido du savo padėjėjus, kurie dėl to kreipėsi į teismą. DELFI šaltinių teigimu, naujas į darbą priimtas padėjėjas pripažino, kad dirba tik fiktyviai ir savo atlyginimą atiduota Seimo nariui.

T. Žilinskas: tarnybiniai gyvūnai galėtų būti prilyginti pareigūnams (60)

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas neatmeta galimybės svarstyti, kad tarnybiniams gyvūnams būtų suteiktas pareigūno, o ne valstybės turto statusas.

R. Paksas išsakė nuomonę apie K. Komskį, jo brolį ir nušautą šunį (569)

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas ragina nesieti Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio su jo brolio nušauto pasieniečio šuns istorija.