Kurortuose policininkai patruliuos dviračiais

 (6)
Vasaros sezono metu Palangoje policininkai patruliuos važinėdami dviračiais.
Penktadienį per vasaros sezono atidarymo šventę Palangoje policininkai pirmą kartą pasirodys su naujais dviračiais. Nors kai kur Lietuvoje dviračiais jau buvo patruliuojama, jie nebuvo pritaikyti policijos pareigūnams.

Kaip pranešė Policijos departamento prie VRM atstovas spaudai, Šiaulių bendrovėje "Baltic Vairas" buvo užsakyti dviračiai su sustiprintais rėmais, specialiomis padangomis, kai kuria būtiniausia įranga ir užrašais "Policija".

Sukurta bei pasiūta ir speciali uniforminė apranga policininkams-dviratininkams.

Naujų dviračių yra skirta ir kitiems Lietuvos policijos komisariatams. Daugiausiai jų teko kurortiniams miestams: Neringai - 13, Druskininkams - 10.

Iš viso policijos patruliams yra skirti 83 dviračiai bei 148 specialios uniforminės aprangos komplektai.

Palangos vasaros sezono atidarymo metu viešąją tvarką palaikyti miesto policijos komisariato patrulinės tarnybos pareigūnams padės kariai ir saugos tarnybų darbuotojai.

Palangos policininkai vieni nepajėgtų prižiūrėti viešosios tvarkos, nes jų yra tik 10.

Šventės dienomis viešąją tvarką ir žmonių bei eismo saugumą kurorte užtikrins 96 policijos pareigūnai, 9 Lietuvos šaulių sąjungos Palangos kuopos nariai, saugos tarnybų darbuotojai. Pareigūnai naudosis 22 automobiliais, 2 motociklais bei 12 dviračių.

Už savivaldybės lėšas penkiose pagrindinėse miesto sankryžose įrengtos stebėjimo kameros.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (1)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (43)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (83)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (82)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (314)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.