„Kurier Wilenski“ bus leidžiamas tik triskart per savaitę

 (83)
Dėl sumažėjusios paramos iš Lenkijos lenkų kalba Lietuvoje leidžiamas laikraštis "Kurier Wilenski" nuo šiol pasirodys nebe penkis, o tris kartus per savaitę, trečiadienį patvirtino redaktorius.
„Kurier Wilenski“ bus leidžiamas tik triskart per savaitę
© A.Solomino nuotr.

"Nėra paslaptis, kad Lenkijos Senatas rėmė Lietuvos spaudą, tačiau šiemet dotacijos buvo apkarpytos. Prie krizės prisidėjo ir tai, kad praeitais metais Lietuvos paštas priėmė naujus įkainius už savo paslaugas, tai pasijuto skaitytojams, prenumeruojantiems "Kurier Wilenski", - BNS sakė Robertas Mickevičius.

Pasak redaktoriaus, laikraštis nuo šiol bus leidžiamas antradienį, trečiadienį ir penktadienį.

"Tai labai nemalonus sprendimas, bloga žinia prenumeratoriams, kurie tikėjosi laikraštį gauti penkis kartus per savaitę. Stengsimės, kad straipsnių apimtis liktų tokia pati, norime, kad skaitytojas nenukentėtų", - teigė R.Mickevičius.

Vyriausiasis redaktorius sakė, kad prenumeratos kaina liks tokia pati, tačiau laikraštis šiek tiek brangs.

"Kol kas galutinio sprendimo dar nepriėmėme, bet kaina turėtų kilti", - kalbėjo R.Mickevičius.

Pasak jo, laikraščio tiražas per dieną svyravo nuo 2 tūkst. iki 3 tūkst.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (83)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

A. Butkevičius: švietimo ministrės laukia didelės užduotys

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad, be kitų užduočių, būsimai švietimo ir mokslo ministrei Audronei Pitrėnienei taip pat reikės rūpintis mokslo ir verslo bendradarbiavimo skatinimu, kad Lietuvoje veikiantys mokslo ir inovacijų centrai būtų išnaudojami efektyviai.

Posėdžiaus Vyriausybės sudaryta komisija dėl „An-2“ tragedijos tyrimo

Į antrąjį posėdį rinksis Premjero Algirdo Butkevičiaus siūlymu sudaryta komisija Baltijos jūroje sudužusio orlaivio „An-2“ paieškos ir gelbėjimo darbams įvertinti.

Vilniaus savivaldybėje – permainų vėjai (4)

Nauja šluota – naujai šluoja. Taip po rinkimų prasideda kiekvienos valdžios darbo pradžia, kad ir kur ji būtų – Seime, Vyriausybėje, savivaldybės ar kitose institucijose.

L. Linkevičius apie V.Žirinovskį: kai kurių politikų vieta zoologijos sode (43)

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako nematantis prasmės veltis į diskusijas dėl Rusijos Dūmos deputato Vladimiro Žirinovskio kalbų apie „Vilniaus ir Klaipėdos atsiėmimą“.

L. Linkevičius: Lietuva nepritaria ES pabėgėlių kvotoms (18)

Lietuva nepritaria Briuselio siūlymui nustatyti kvotas valstybėms narėms, kiek jos turėtų priimti pabėgėlių iš tokių šalių kaip Sirija ir Eritrėja, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.