„Kurier Wilenski“ bus leidžiamas tik triskart per savaitę

 (83)
„Kurier Wilenski“ bus leidžiamas tik triskart per savaitę
© A.Solomino nuotr.

Dėl sumažėjusios paramos iš Lenkijos lenkų kalba Lietuvoje leidžiamas laikraštis "Kurier Wilenski" nuo šiol pasirodys nebe penkis, o tris kartus per savaitę, trečiadienį patvirtino redaktorius.

"Nėra paslaptis, kad Lenkijos Senatas rėmė Lietuvos spaudą, tačiau šiemet dotacijos buvo apkarpytos. Prie krizės prisidėjo ir tai, kad praeitais metais Lietuvos paštas priėmė naujus įkainius už savo paslaugas, tai pasijuto skaitytojams, prenumeruojantiems "Kurier Wilenski", - BNS sakė Robertas Mickevičius.

Pasak redaktoriaus, laikraštis nuo šiol bus leidžiamas antradienį, trečiadienį ir penktadienį.

"Tai labai nemalonus sprendimas, bloga žinia prenumeratoriams, kurie tikėjosi laikraštį gauti penkis kartus per savaitę. Stengsimės, kad straipsnių apimtis liktų tokia pati, norime, kad skaitytojas nenukentėtų", - teigė R.Mickevičius.

Vyriausiasis redaktorius sakė, kad prenumeratos kaina liks tokia pati, tačiau laikraštis šiek tiek brangs.

"Kol kas galutinio sprendimo dar nepriėmėme, bet kaina turėtų kilti", - kalbėjo R.Mickevičius.

Pasak jo, laikraščio tiražas per dieną svyravo nuo 2 tūkst. iki 3 tūkst.

BNS
 
83
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Atleistas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 00:39
Ketvirtadienį vykusio tarybos posėdžio metu atleistas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius socialdemokratas Gedeminas Vyšniauskas.

A. Ažubalis: pasaulis ritasi katastrofos link (78)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 22:02
Europos Sąjungai delsiant imtis griežtesnės politikos Rusijos atžvilgiu, buvęs užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis sako, kad atėjo laikas Lietuvai ir jos sąjungininkėms imtis ryžtingų veiksmų ir pamokyti pietines šalis, „trukdančias kurti bendrą ES frontą“.

JAV manevrams į Baltijos šalis siunčia tankus (476)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 20:21
JAV karinės pajėgos, pastiprintos tankais, netrukus vyks į Rytų Europą, kad dar kartą užtikrintų NATO sąjungininkes, nerimaujančias dėl Rusijos intervencijos Ukrainoje, ketvirtadienį pranešė Pentagono pareigūnai.

Iš policijos gavo ne baudą, o meškiuką parengta pagal DELFI skaitytojų komentarus (54)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 19:24
Klaipėdoje nutikęs įvykis, kuomet pradėjusią gimdyti žmoną į ligoninę vežęs vyras buvo nubaustas už greičio viršijimą ir priverstas 20 minučių laukti, kol policininkai pildė protokolus, papiktino skaitytojus. Komentaruose DELFI skaitytojai baisėjosi policininkų nesupratingumu ir dalinosi savo patirtimi. Paaiškėjo, kad panašios situacijos nutinka dažnai, tik pareigūnų reakcija būna skirtinga.

Į Kultūros ministeriją sugrįžo du viceministrai (1)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 19:07
Šią savaitę į kultūros viceministro pareigas grįžo dirbti archeologas Romas Jarockis.