„Kurier Wilenski“ bus leidžiamas tik triskart per savaitę

 (83)
Dėl sumažėjusios paramos iš Lenkijos lenkų kalba Lietuvoje leidžiamas laikraštis "Kurier Wilenski" nuo šiol pasirodys nebe penkis, o tris kartus per savaitę, trečiadienį patvirtino redaktorius.
„Kurier Wilenski“ bus leidžiamas tik triskart per savaitę
© A.Solomino nuotr.

"Nėra paslaptis, kad Lenkijos Senatas rėmė Lietuvos spaudą, tačiau šiemet dotacijos buvo apkarpytos. Prie krizės prisidėjo ir tai, kad praeitais metais Lietuvos paštas priėmė naujus įkainius už savo paslaugas, tai pasijuto skaitytojams, prenumeruojantiems "Kurier Wilenski", - BNS sakė Robertas Mickevičius.

Pasak redaktoriaus, laikraštis nuo šiol bus leidžiamas antradienį, trečiadienį ir penktadienį.

"Tai labai nemalonus sprendimas, bloga žinia prenumeratoriams, kurie tikėjosi laikraštį gauti penkis kartus per savaitę. Stengsimės, kad straipsnių apimtis liktų tokia pati, norime, kad skaitytojas nenukentėtų", - teigė R.Mickevičius.

Vyriausiasis redaktorius sakė, kad prenumeratos kaina liks tokia pati, tačiau laikraštis šiek tiek brangs.

"Kol kas galutinio sprendimo dar nepriėmėme, bet kaina turėtų kilti", - kalbėjo R.Mickevičius.

Pasak jo, laikraščio tiražas per dieną svyravo nuo 2 tūkst. iki 3 tūkst.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Pravieniškių kalinių gaminiai – B. Bradausko būreliui, finansų viceministro A. Vitkausko motinai (4)

Kauno apygardos teisme nagrinėjama byla, kurioje buvę Pravieniškių valstybinės įmonės vadovai kaltinami piktnaudžiavę savo pareigomis ir įgaliojimais – kalinių pagamintais daiktais jie „gerino santykius“ su įtakingais pareigūnais ir politikais.

Sandoris dėl šarvuočių: Lietuva rinksis iš trijų pasiūlymų (18)

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas sako, kad apsisprendimą dėl pėstininkų kovos mašinų pirkimų lems nemažai vertinimo elementų – saugumas, galia, kaina, pristatymo laikas.

Pareigūnai atšaukia planuotą akciją dėl S. Skvernelio (22)

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) atšaukia ketvirtadienį planuotą akciją sostinės Katedros aikštėje.

Suomiai siūlo Lietuvai šimtą „Patria“ šarvuočių: dvigubą apimtį ta pačia kaina (78)

Suomijos gamintojas „Patria“ siūlo Lietuvai įsigyti 100 pėstininkų kovos mašinų „Patria“ už maždaug 350 mln. eurų, trečiadienį Suomijos ambasadoje Lietuvoje pranešė gamintojo atstovai.

Siekiama panaikinti baudas už vertimąsi prostitucija (61)

Dabar Administraciniame kodekse yra baudos ir už vertimąsi prostituciją, ir už jos naudojimą, tai susidaro paradoksali situacija, kad baudžiamos tik prostitutės, o klientai vis tiek nebaudžiami, „Žinių radijui“ sakė Seimo narė Giedrė Purvaneckienė.