Krikščionys demokratai žvalgosi atgal

 (1)
Prie byrančios partijos vairo gali sugrįžti užsienio reikalų ministras.
Lietuvos krikščionių demokratų partijos (LKDP) nariai pusbalsiu piktinasi tik pusmetį partijai vadovaujančio akademiko Zigmo Zinkevičiaus neveiklumu ir vis garsiau ima kalbėti apie buvusio pirmininko Algirdo Saudargo sugrįžimą prie partijos vairo.

Didelį smūgį LKDP sudavė nesėkmingi savivaldybių tarybų rinkimai, per kuriuos partija gavo dvigubai mažiau rinkėjų balsų nei per Seimo rinkimus 1996 metais.

Vienas Seimo narys prasitarė, kad A.Saudargas keliems bendražygiams "partijos vardan" yra pažadėjęs grįžti.

Tačiau pats užsienio reikalų ministras "Lietuvos rytui" atsakė apie tai nieko nežinąs.

Viename interviu prieš kelias savaites Z.Zinkevičius yra pasakęs: "Aš esu pirmininkas, tik tiek. Šioje srityje nelaikau savęs labai autoritetingu". Jis tvirtino, jog iš posto pasitrauktų su malonumu.

Bet prieš kelias dienas Z.Zinkevičius pareiškė, kad pirmininko pakeitimas prieš Seimo rinkimus būtų žalingas partijai.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (373)

Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (45)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (37)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (82)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (924)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.