Kretingos gyventojai gali likti be karšto vandens

Karšto vandens tiekimas mokykloms, vaikų darželiams, gydymo įstaigoms nebus nutrauktas.

Karštas vanduo gyventojams bus išjungtas, nes su bendrove "Vakarų dujos" neatsiskaito "Kretingos šilumos tinklai". Kretingos įsiskolinimas "Vakarų dujoms" didėja nuo praėjusio šildymo sezono ir viršijo milijoną litų.

Šilumos tiekėjai teigia, kad jiems 1,6 mln. litų už pateiktą šilumą negrąžina savivaldybė, kuri yra didžiausia bendrovės "Kretingos šilumos tinklai" skolininkė.

Kretingos savivaldybė tvirtina pinigų negaunanti iš Finansų ministerijos. Savivaldybės atstovai teigia, kad jei atgautų 3 mln. litų, užmokėtų skolas dujininkams ir elektros tinklams.

Be karšto vandens ketvirtadienį gali likti ir Palangos gyventojai.

"Palangos šilumos tinklai" "Vakarų dujoms" skolingi 1,02 mln. litų.

"Vakarų dujos" ketina perpus sumažinti dujų tiekimą Palangos ir Kretingos šilumos tinklams.

Kretingos meras dėl finansinės paramos derasi su Vyriausybe.

"Šilumos tinklų" profesinė sąjunga kaltina Kretingos rajono savivaldybę neūkiškumu ir ketina ją paduoti į teismą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Paklausykite, kaip politikai kalba angliškai (3)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė egzaminavo pretendentus į ministrus, ar šie geba kalbėti angliškai. Prieš Seimo rinkimus politikus egzaminuoja mokiniai.

Liberalas žadėjo papirkti Vilniaus teisėją – reikėjo „teisingo sprendimo“ (1)

Po Liberalų sąjūdžio sparnu ne vienerius metus sėkmingai prisiglaudęs ir šiuo metu partijos Tautinių bendrijų komiteto Teisės pakomitečio vadovo pareigas užimantis Andrejus Avdoninas švaistėsi pažadais, kad galės papirkti Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėją.

Spalio orai: bobų vasara šiais metais nustebins (33)

Rugsėjis mus tikrai lepino šiltais, beveik vasariškais orais. Ko gero, dažnas pasakys, kad rugsėjo orai buvo geresni nei rugpjūčio. Spalio mėnesį vargu ar temperatūra bus vasariška, visgi ruduo, tačiau juk galime tikėtis bobų vasaros.

K. Komskio brolio istorija supriešino politikus (48)

Seimo vicepirmininkas, partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Kęstas Komskis stojo ginti brolį, nušovusį pasieniečių šunį ir pranešė norintis, kad ikiteisminį tyrimą dėl nušauto šuns perimtų Generalinė prokuratūra.

Buvęs Izraelio prezidentas Sh. Peresas Lietuvai visada skyrė ypatingą dėmesį (10)

Pasaulio lyderiai, tarp jų ir Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė, šį penktadienį į paskutinę kelionę palydi vieną garsiausių pasaulio politikų – buvusį Izraelio prezidentą, Nobelio taikos premijos laureatą Shimoną Peresą, kuris visada didžiavosi esąs litvakas ir niekada nepamiršdavo Lietuvos ir Vilniaus svarbos žydų kultūrai, kalbai ir menui. Pasak diplomato Dariaus Degučio, dirbusio Lietuvos ambasadoriumi Izraelyje beveik visą Sh. Pereso kadenciją, įvairių susitikimų metu buvęs Izraelio vadovas su juo bendraudavęs itin šiltai.