K.Prunskienė neatmeta galimybės dėl A.Brazausko koalicijos narių dalyvavimo Vyriausybėje

 (5)
Naujosios demokratijos pirmininkė Seimo narė Kazimiera Prunskienė neatmeta galimybės dėl Algirdo Brazausko socialdemokratinės koalicijos narių dalyvavimo Seimo vadovybėje ir Vyriausybėje.
Ji apgailestauja, kad A. Brazausko koalicija savo laiku nesiėmė iniciatyvos derėtis su Naująja ir Liberalų sąjungomis bei kitomis partijomis dėl plataus pasitikėjimo Vyriausybės sudarymo.

K. Prunskienės manymu, dar iki rinkimų socialdemokratinei koalicijai reikėjo vesti aktyvesnį dialogą su giminingas programines nuostatas turinčia Naująja sąjunga dėl galimo bendradarbiavimo po rinkimų.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Ketvirtadienį laukiama smarkios audros (6)

Tai trečiadienio įspėjimo pranešimu pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Turtingiausių ir vargingiausių politikų TOP 10 (26)

Turtingiausias Lietuvos Seimo narys – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sajungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis, sukaupęs 14,7 mln. eurų turto. Tačiau parlamente yra tautos atstovų, kurių turtas lygus nuliui.

Seime – intrigos dėl sesijos pratęsimo (10)

Tie parlamentarai, kurie jau planavo pasimėgauti vasaros malonumais Lietuvoje arba užsienyje, greičiausiai bus priversti savo planus pakoreguoti. Seimo vadovybė jau apsisprendė pratęsti pavasario sesiją. Jau neabejojama, kad ketvirtadienį tam pritars ir seniūnų sueiga.

Kultūros ministrė pasisakė apie konservatorių siūlymą griežtinti filmų kontrolę (85)

Trims Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariams pasiūlius sugriežtinti kino teatruose rodomų filmų turinio kontrolę, kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson portalui LRT.lt sako sveikinanti visas iniciatyvas, kurios stiprina visuomenės informacinį atsparumą priešiškai propagandai, tačiau ragina jas geriau apsvarstyti.

Jautri moters išpažintis, kuri sujaudino net Seimo narius: bejėgystė, siaubas ir panika (91)

Bejėgystė, siaubas ir panika – tokius jausmus slaugant mamą prieš mirtį ir bandant susirasti pagalbos prisiminė jauna moteris prieš mirtį slaugiusi savo mirusią mamą.