Konservatorių vadovybė nusitaikė į E. Kunevičienę

Konservatorių vadovybė nusitaikė į dar vieną Vyriausybės kritikę partijoje
Spaudos konferencijoje trečiadienį Seimo kancleris Jurgis Razma sukritikavo E. Kunevičienės viešus pareiškimus, "kuriuose pateikiama daug kritikos Vyriausybės vykdomai finansų politikai".

Pasak J. Razmos, E. Kunevičienė "netgi viršijo kritikos lygį, kurį teikia opozicinės frakcijos ar atskiri jų nariai".

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto narė E. Kunevičienė konservatorių partijoje priklauso neformaliajai "vagnorininkų" grupei. Antradienį spaudos konferencijoje ji kreipėsi į šalies valdžią, ragindama atsisakyti "sąjūdinės populistinės politikos" ir grįžti prie griežtos konservatorių politikos.

Pasak parlamentarės, griežtos finansų drausmės nesilaikymas destabilizuoja atsiskaitymus ir žlugdo visą finansų politiką.

"Jei mūsų valdžia nesiims griežtos konservatoriškos finansų valdymo politikos, gali atsirasti sunkumų bandant išlaikyti pinigų stabilumą", sakė E. Kunevičienė. Ji pateikė ir kitų argumentų, jos teigimu, rodančių Vyriausybės ekonominės politikos klaidas.

J. Razma oponavo partijos kolegei, pateikdamas dešimtis finansinių rodiklių, kurie, jo teigimu, "nerodo liberalesnio požiūrio" į mokesčių politiką.

Seimo kancleris teigė, kad ekspremjero Gedimino Vagnoriaus šalininkų grupė eskaluoja tą pačią temą, neva jiems būnant valdžioje, "viskas buvo gerai", o dabar - "viskas blogai".

"Blogai yra tai, kad gasdinami žmonės, gąsdinami bankai, (sklinda) pavojingos užuominos apie lito stabilumą, nors tam, nėra pagrindo", sakė J. Razma. Jis yra konservatorių partijos vykdomasis sekretorius ir partijos tarybos narys.

Sausį Priežiūros komiteto sprendimu iš konservatorių partijos buvo pašalintas Andriaus Kubiliaus Vyriausybę kategoriškai kritikavęs buvęs valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministras Kęstutis Skrebys. Jis yra vienas ryškiausių "vagnorininkų" atstovų.

Priežiūros komiteto pirmininkas Algirdas Katkus BNS sakė, kad kol kas nežino, ar komitetas svarstys E. Kunevičienės "bylą". Jis teigė turįs geriau susipažinti su E. Kunevičienės pareiškimais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Seimo komisija siūlo nepritarti J.Oleko atsakymams į interpeliacijos klausimus (12)

Seimo komisija siūlo nepritarti krašto apsaugos ministro socialdemokrato Juozo Oleko atsakymams į interpeliacijos klausimus.

J.Olekas: kaltu nesijaučiu, padėjau nustatyti nusikalstamą veiką (19)

Krašto apsaugos ministras socialdemokratas Juozas Olekas teigia nesijaučiantis kaltas dėl „auksinių šaukštų“ skandalo, nes būtent jis padėjo atskleisti nusikalstamą veiką.

„Istorijos detektyvuose” nepriklausomos Indijos kaltininkai ir tarpukario darbininkų streikai

Kaip lietuviai susiję su Indijos nepriklausomybe? Iš kur kilęs Hermanas Kalenbachas ir kuo jis nusipelnė? Tarpukario Lietuvos darbininkai ir jų maištai. Šias istorijas pasakosime šį antradienį „Istorijos detektyvų“ laidoje.

Po Vyriausybės sprendimo - J. Miliaus susitikimas su G. Vainausku (19)

Vyriausybei trečiadienį priėmus sprendimą atleisti Joną Milių iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo pareigų, pastarasis kartu su žmona netrukus susitiko su žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ vadovu Gedvydu Vainausku.

Įvertino „Lietuvos sąrašo“ siūlymus: valstybės valdomos ne referendumais (24)

Esame ne Atėnai ir ne Sparta, tad valstybę valdyti reikia civilizuotais būdais, o ne „Lietuvos sąrašo“ siūlomais referendumais, LRT RADIJUI sako Investuotojų forumo Mokesčių grupės vadovas Kęstutis Lisauskas. Anot politikos apžvalgininko Ramūno Bogdano, „Lietuvos sąrašą“ sudaro intelektualūs, idėjų turintys žmonės, bet ši partija – iš to paties medžio, kaip ir „Drąsos kelias“.