Konservatorių partijos padėtis tapo skaidresnė

Tai pažymima pirmadienį priimtame konservatorių partijos prezidiumo pareiškime.

G. Vagnorius apie savo narystės partijoje sustabdymą pranešė praėjusį penktadienį.

"Stebėjimas iš šalies, vengiant puldinėti savo partijos remiamą Vyriausybę, būtų padoresnė ir nuoseklesnė atsitraukiančiųjų laikysena, o visuomenė nuo šiol matys mažiau dviprasmybių", teigiama pareiškime.

Pasak jo, nors pernai vienas po kito du Valdybos pirmininkai "atsimetė" nuo Tėvynės Sąjungos suvažiavimuose prisiimtos atsakomybės ir tuo pasunkino valstybės būvį, dabar TS yra "vieningesnė ir atviresnė nei anksčiau, sutelkta ir darbinga".

Partijos pirmininko V. Landsbergio pasirašytame pasireiškime pažymima, kad konservatorių partija pasiryžusi likti svarbiausiąja dešiniojo centro jėga ir yra "nuoširdžiai įsitikinusi ūkinių reformų ir pasirinktos valstybės krypties būtinybe".

"Valstybinėms atsakomybės pojūtis neleis nei skaldymosi, nei erozijos, kuri atkurtos Nepriklausomybės dešimtmečio sukaktyje silpnintų svarbiausią atramą", pažymi partijos pirmininkas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: už šiltas dienas ruduo atsiims su kaupu

Nuo antradienio danguje vis dažniau sukinėsis debesys. O nemaloniausia dalis laukia antroje savaitės pusėje: tuo metu ne tik lietus taškysis, bet ir smarkus vėjas vers iš kojų.

R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos (123)

Nuo praėjusio ketvirtadienio per bombardavimus Sirijos Alepo mieste jau žuvo daugiau kaip 120 civilių gyventojų, miestas beveik nušluotas. Rusija kaltinama iš oro sušaudžiusi humanitarines vilkstines ir sunaikinusi labdaros sandėlius.

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (206)

Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima (624)

Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.

Izraelio prezidentas R. Rivlinas išreiškė užuojautą dėl L. Donskio mirties (22)

Izraelio prezidentas Reuvenas Rivlinas pareiškė užuojautą mirusio filosofo Leonido Donskio sutuoktinei Jolantai Donskienei.