Konservatoriai - spartuoliai

 (7)
Jo teigimu, konservatoriai išanalizavo prezidento pranešime valdančiajai partijai išsakytas mintis ir suskirstė jas į tris kategorijas - kas nepadaryta, ką reikia daryti ir kas gerai.

Anksčiau konservatorių lyderiai - Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis ir premjeras Andrius Kubilius - labai gerai įvertino pranešimą, pavadinę jį "geriausiu iki šiol" bei "verčiančiu atsiraitoti rankoves ateities darbams".

Pasak Seimo kanclerio J. Razmos, atsakydami į prezidento kritiką dėl žemės ūkio ir kaimo plėtros strategijos nebuvimo, konservatorių frakcija "pasirūpins, kad jeigu ne šioje sesijoje, tai bent jau šioje kadencijoje" dokumentas būtų priimtas.

Konservatoriai prašys A. Kubiliaus Vyriausybės kuo greičiau apsispręsti dėl iki šiol nepriimto Labdaros ir paramos įstatymo, pavasario sesijoje Seimas apsvarstys prezidento pataisas partijų finansavimo įstatymui, gegužės pradžioje priims Specialiųjų tyrimų tarnybos įstatymą.

Pasak J. Razmos, konservatoriai, atsižvelgdami į prezidento kritiką dėl Konstitucijos pataisų dėl žemės nuosavybės, dės pastangas, kad jos būtų priimtos.

Seimo pirmininkas V. Landsbergis jau išsiuntinėjo visoms Seimo frakcijoms prašymus pareikšti nuomones dėl Konstitucijos pataisų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Karbauskis socdemams ir konservatoriams davė laiko iki penktadienio

Valdančiąją koaliciją formuojanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) tikisi iki penktadienio išgirsti konservatorių ir socialdemokratų atsakymus, ar jie pasirengę derėtis dėl valdančiosios koalicijos formavimo.

Ką turite žinoti apie B. Ropę (32)

Menkai kam težinomame Degutėlių kaime gimęs, 9 vaikų šeimoje augęs, vos po 8 klasių vidurinę palikęs ir į technikumą mokytis išėjęs jaunuolis, matyt, tikrai nesvarstė, kad vieną dieną galėtų užimti vieną garbingiausių – Lietuvos premjero postą.

Liberalai pradeda pykti ant konservatorių: ačiū, bet ne (274)

Konservatoriai vis viešai kartojo, o galiausiai ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) derybininkams išsakė nuostatą, kad koalicijoje, jei tokia būtų suformuota, turėtų dalyvauti ir Liberalų sąjūdis. Tačiau šios partijos atstovai tik krūpčioja pečiais – nei prašė, nei norėtų.

Jei sulauks kvietimo, N.Puteikis prisidės prie „valstiečių“ frakcijos Seime (47)

Centro partijos pirmininkas Naglis Puteikis, į Seimą perrinktas vienmandatėje Danės apygardoje, naujajame parlamente prisidėtų prie didžiausios „valstiečių“ frakcijose, jeigu sulauktų kvietimo.

„Valstiečių“ derybininkas: pokalbis su socialdemokratais – kitoks nei su konservatoriais (907)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungai bandant suformuoti koaliciją, socialdemokratai, panašiai kaip ir konservatoriai, nesutinka formuoti plačios trijų didžiųjų partijų koalicijos, tačiau nekelia papildomų reikalavimų.