Konservatoriai pradėjo neformalias diskusijas dėl moters paklusnumo vyruireikia klausyti savo vyro ar ne?

 (378)
Vilniaus konservatoriai pradėjo neformalią diskusiją apie moters vietą šeimoje. Vilniaus miesto skyrių sueigos pirmininko Manto Adomėno žmona Viktorija socialiniame tinkle išplatino savo nuotrauką, kurioje teigiama: „Esu konservatorė, nes klausau savo vyro. O Tu?“
Viktorija Adomėnienė, nuotrauka iš facebook.com

Šis memas iškart susilaukė ne itin palankios vertintojų nuomonės: „Nebevartokit pigių narkotikų“, „Perlenkta lazda čia jau. Tai gal tada uždėkit juodaodžio vergo nuotrauką su šalia stovinčiu baltaodžiu su bizūnu ir parašykit, kad aš esu konservatorius, nes vergai manęs klauso“, „Ne tik kad be ryšio, bet dar ir klaiku. Slėpkit tokius kuo greičiau“.

Pati V. Adomėnienė stebėjosi, kad dauguma vertinančiųjų nesuprantam humoro: „Nesuprantu, negi niekas humoro jausmo nebeturi?“

Politiko žmona teigė nesuprantanti, ką bendro turi moterų žeminimo problema ir teiginys, kad ji klauso savo vyro. V. Adomėnienė kritikams aiškino, esą moterys gali tuo pat metu siekti karjeros ir klausyti savo vyrų, nes tai viena kitam netrukdo.

Viktorija Adomėnienė, nuotrauka iš facebook.com
Viktorija Adomėnienė, nuotrauka iš facebook.com

Neapsikentusi komentatorių nuostabos, V. Adomėnienė padarė kitą memą, kuris jau skelbė: „Esu centro dešinės atstovė, nes retsykiais atsižvelgiu į savo vyro nuomonę, prieš tai gavusi raštišką feminisčių, liberalų ir kairiųjų sutikimą“. Prie žodžio „vyras“ dar padėta žvaigždutė ir šone parašyta, kad dar galima atsižvelgti į partnerio arba partnerės nuomonę.


Ant nuotraukos šviečia ir užrašas, kad memas atitinka politinio korektiškumo standartus.

„Nemaniau, kad mano ironiškas pajuokavimas susilauks tokio pasipiktinimo ir privers tiek žmonių susirūpinti moterų teisėmis. Jiems skiriu šį pakoreguotą ir, tikiuosi, jau nieko neužgausiantį paveikslėlį“, - rašė V. Adomėnienė.

Galiausiai internete pasirodė trečiasis memas, kuriame prie moters veido „priklijuotas“ mobilusis telefonas ir sakoma „Esu konservatorė, nes klausau savo vyro, kai šnekame telefonu“.

Viktorija Adomėnienė, nuotrauka iš facebook.com

Tuo tarpu liberaliai mąstantys internautai skubiai ėmė kurti memus, kuriuose vaizduojama mušama moteris, kuri sako, jog yra konservatorė, nes namuose nerėkauja ir gerbia savo kaimynus.

Dar vienoje nuotraukoje nufotografuotos trys afganistanietės, apsidengusios dangaus žydrumo burka: „Esame konservatorės, todėl gerbiame visas tradicijas“. 

Nuotrauka iš facebook.com
Nuotrauka iš facebook.com
© Facebook nuotr.
Nuotrauka iš facebook.com
Nuotrauka iš facebook.com
© Facebook nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Laukia audringi orai: įspūdingą kaitrą gesins gausus lietus, dangų skros žaibai (11)

Artinasi kol kas bene karščiausia šios vasaros diena, tačiau vargu, ar ja pavyks pasimėgauti, nes danguje virte virs veiksmas: numatomas dažnas ir gausus lietus, perkūnija. Po audringo ketvirtadienio, savaitės pabaigoje termometrų stulpeliai kasdien leisis vis žemiau, o smarkus vėjas ir toliau atgins lietaus ir perkūnijos debesis.

Panevėžio teatro vadovo priekabes patyrusi aktorė prabilo apie sukrėtimą (71)

Juozo Miltinio dramos teatrą supurtęs seksualinio priekabiavimo skandalas sulaukė atomazgos. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, išnagrinėjusi jaunos aktorės Erikos Račkytės mestus kaltinimus teatro vadovui Linui Zaikauskui seksualiai priekabiavus ir kaip atlygio už vaidmenį reikalavus seksualinių santykių, pripažino, kad įstaigos direktorius peržengė visas ribas.

Tradicijos, kurios nemiršta: kodėl romų vyrai negali dirbti kiemsargiais ir valytojais (329)

„Tyrimai rodo, kad romai traktuojami ne kaip etninė grupė, o kaip socialinė. Greta valkataujančių benamių, buvusių kalinių. Štai kokioje eilutėje romai, o ne prie tautinių mažumų,“ – sako Romų visuomenės centro direktorė Svetlana Novopolskaja.

Žmogaus pagrobimu ir sumušimu įtariamas Varėnos komisaro brolis buvo baustas už pasipriešinimą policijai (8)

Antradienio popietę Alytuje laikinai einantis Alytaus apskrities VPK viršininko pareigas Alvydas Jurgelevičius surengė spaudos konferenciją ir paaiškino išvakarėse Varėnos rajone nutikusio įvykio, kuriame dalyvavo šio rajono komisariatui laikinai vadovaujančio pareigūno Sauliaus Dabravolsko brolis, aplinkybes.

Iš R. Karbauskio frakcijos pasitraukę politikai žodžių į vatą nebevynioja (257)

Vertybinio pagrindo trūkumas ir dviejų skirtingų vertybinių flangų – itin konservatyvaus ir šiek tiek liberalesnio nuostatų nesuderinamumas neleidžia „valstiečiams“ įgyvendinti jų rinkėjams išsakytų pažadų, teigė iš šios partijos frakcijos Seime pasitraukę politikai prie Mišrios Seimo narių grupės prisijungęs Bronislavas Matelis ir į liberalų gretas įsiliejusi Dovilė Šakalienė.