Konservatoriai nori sumažinti privilegijas V. Landsbergiui

 (6)
Dienraštis "Respublika" rašo, jog Seimo kancleris Jurgis Razma įregistravo Valstybinių pensijų įstatymo pataisą, kurioje siūloma Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo primininkui mokėti tokią pačią pensiją, kaip numatyta ir prezidentui. Šiuo metu tai būtų 6300 litų.

Tačiau Seimo kancleris J. Razma nesiūlo kitų privilegijų, numatytų trečiadienį Vyriausybės patvirtintame atskiro įstatymo projekte. Šiose įstatymo pataisose nenumatoma Vyriausybės siūlytos suteikti poilsiavietės su aptarnavimu, apsaugos ir transporto.

Šio įstatymo iniciatorius buvo premjeras Andrius Kubilius, kuris apie tai prakalbo kovo 11 dieną minint Nepriklausomybės atkūrimo dešimtmetį.

"Respublikos" žiniomis, siūlomomis privilegijomis trečiadienį vykusiame konservatorių frakcijos posėdyje buvo nepatenkintas pats V. Landsbergis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis

Rugsėjo ir spalio sandūra mums padovanojo ganėtinai šiltus, bet ne itin gražius orus.

L. Graužinienė ragina K. Komskį trauktis iš Seimo vicepirmininko pareigų (83)

Seimo vadovė „darbietė“ Loreta Graužinienė ketvirtadienį paragino „tvarkietį“ Kęstą Komskį trauktis iš parlamento vicepirmininko pareigų.

Rinkėjai pradėjo vertinti K. Krivicką (83)

Rinkėjai tarp dažniausiai minimų 25 visuomenės veikėjų pradėjo minėti ir į politiką pasukusį prodiuserį Kristupą Krivicką, rodo rugsėjį atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (796)

Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (58)

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.