Konservatoriai grasina LDDP teismu

 (5)
Konservatorių rinkimų štabas svarsto galimybę apskųsti teismui opozicinės LDDP kaltinimus konservatoriams nesąžininga rinkimų kova. Konservatoriai šiuos kaltinimus įvertino kaip LDDP "desperatiškus bandymus" atkreipti į save rinkėjų dėmesį.
Spaudos konferencijoje trečiadienį LDDP atstovai apkaltino konservatorius šiurkščiai pažeidinėjant savivaldybių rinkimų įstatymą bei darant spaudimą Vyriausiajai rinkimų komisijai.

LDDP frakcijos nariai Gediminas Kirkilas ir Juozas Bernatonis taip pat prognozavo, kad rinkimų dieną gali būti klastojami balsavimo rezultatai.

Pasak Seimo Konservatorių frakcijos spaudos tarnybos pranešimo, partijos rinkimų štabas svarsto galimybę kreiptis į teismą "dėl tokios LDDP narių viešai pareikštos netiesos".

Konservatorių rinkimų štabo vadovas, Seimo kancleris Jurgis Razma teigia, kad iki šiol štabas negavo nė vieno nusiskundimo ar pastabos dėl neteisėtų konservatorių atstovų veiksmų rinkimų kampanijoje.

J. Razmos nuomone, "skandalingi ir įžeidžiantys pareiškimai atspindi priešrinkiminę LDDP baimę".

"Viena vertus, LDDP bijo neblogų Tėvynės sąjungos rezultatų rinkimuose, kita vertus, jie nuogąstauja, jog kairiųjų pažiūrų rinkėjus nuvilios Žemdirbių sąjunga rajonuose ir socialliberalai miestuose", sakoma Konservatorių frakcijos spaudos tarnybos pranešime. J. Razma mano, kad LDDP kaltinimai iš esmės reiškia nepasitikėjimą Vyriausiąja rinkimų komisija ir jos pirmininku Zenonu Vaigausku.

J. Razma primena, kad buvusį LDDP narį Z. Vaigauską VRK pirmininku parlamentas patvirtino tuo metu, kai Seimo daugumą sudarė LDDP.

"Tokiais teiginiais LDDP išreiškia nepasitikėjimą savo pasirinktu pareigūnu, buvusiu partijos kolega, jo darbu", teigia J. Razma.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Į kampą įvarytas ministras atsisakys ir atlyginimo, ir išmokos? (1)

Keturias praėjusios savaitės dienas dokumentuose sirgęs, bet realybėje rinkimų kampanijoje dalyvavęs susisiekimo ministras socialdemokratas Rimantas Sinkevičius ketina už tas dienas neprašyti nei atlyginimo, nei „Sodros“ mokamos išmokos.

Pamirštos socialdemokratų istorijos: dėl vienų bąla iš pykčio, dėl kitų – rausta iš gėdos (5)

Artėjant Seimo rinkimams, LRT RADIJAS transliuoja specialias laidas, skirtas pristatyti debatų dalyvius. Trečiadienį debatuose susitinka Lietuvos socialdemokratų partija ir Darbo partija. Su pirmosios veikla ir istorija kviečiame susipažinti.

Partijų rinkimų programos: kas svarbu ir kas liko paraštėse

Kas ketverius metus tarsi Ariadnės siūlą partijos tiesia rinkiminius pažadus, padėsiančius išeiti iš problemų labirinto, į kurį, beje, jos pačios ir atvedė.

Ministrų kabinetas nusprendė atleisti J. Milių (71)

Ministrų kabinetas trečiadienį nusprendė atleisti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovą Joną Milių, žurnalistams Vyriausybėje pranešė premjero atstovas spaudai Mindaugas Janulionis.

Seimo rinkimus stebės ESBO atstovų misija (4)

Spalį Lietuvoje vyksiančius parlamento rinkimus stebės Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovų grupė.