Konservatoriai be Gedimino Vagnoriaus sveiksta

 (8)
Konservatorių partijos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė teigia, kad iš partijos pašalinus ekspremjerą Gediminą Vagnorių, partija ėmė "sveikti".
"Partija pereina į "povagnorinį" etapą - mes sveikstame, partijoje pagaliau vyksta atviros, vidine demokratija paremtos diskusijos, nebėra intrigų, nebėra grupuočių kūrimo", Seimo narė sakė pirmadienį spaudos konferencijoje.

R. Juknevičienė pripažino, kad visus metus besitęsęs "alinantis viešas puldinėjimas iš vidaus" padarė daug žalos "ir partijos įvaizdžiui, ir bendrajai sveikatai".

"Mes stengsimės, kad nebūtumėme toliau įveliami į nuolatinius ginčus apie praeitį bei kaltę. Mes turime sunkiai, bet gerai dirbančią Vyriausybę, ir tai yra mūsų privalumas", kalbėjo R. Juknevičienė.

Ji pažymėjo, kad dabar konservatorių partijos politika tapo "labai aiški, skaidri ir suprantama tai daliai žmonių, kurie nesitenkina "makaronų kabinimu".

G. Vagnoriaus šalininkai, R. Juknevičienės teigimu, "propaguoją mistinį klasikinį modernų konservatizmą".

Keliolika G. Vagnoriaus šalininkų Seime kovo pabaigoje susibūrė į Nuosaikiųjų konservatorių frakciją ir toliau kritikuoja tiek konservatorių partijos vadovybę, tiek Andriaus Kubiliaus ministrų kabinetą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

D. Grybauskaitė: saugumo iššūkiai regione padidėję

Saugumo iššūkiai rytinėje Europos dalyje nuolat didėja, o jei pasitvirtins pranešimai, kad nauji Rusijos karo laivai plaukia į Baltijos jūrą, tai būtų dar vienas įrodymas, kad Maskva eskaluoja situaciją tarp Rytų ir Vakarų, sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

L. Linkevičius: Afganistano valdžia turi padidinti dėmesį Goro provincijai (14)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad po Afganistano Goro provincijoje įvykdyto išpuolio šalies valdžia joje turi padidinti dėmesį saugumui.

Spalvinga merų kompanija rinkimų išvakarėse pasidovanojo itin prabangią kelionę (196)

Beveik 16 tūkst. eurų – tiek mažiausiai Lietuvos mokesčių mokėtojams atsiėjo penkių Lietuvos merų dviejų savaičių trukmės kelionė į Pietų Amerikos šalis Kolumbiją ir Ekvadorą.

Ar Karbauskis seks J. Kaczynskio pėdomis? (16)

Išvykęs svetur mėgstu pakalbėti su taksi vairuotojais – jie padeda geriau pažinti visuomenės nuotaikas. Šiemet gegužę Varšuvoje sutiktas jaunas taksistas nusikeikė – „po mėnesio su šeima emigruoju į Norvegiją ir negrįšiu tol, kol Jaroslawas Kaczynskis nebus pasodintas už grotų“. Taip jis įvertino Lenkijos valdančiųjų lyderio darbus.

L. Ulevičius: „valstiečių“ pranašumas buvo dėmesys antialkoholinei kampanijai (14)

Anot ryšių su visuomene specialistų, šių Seimo rinkimų dalyvių idėjų reklama buvo pažangesnė nei ankstesniais metais – daugiau komunikuota socialiniuose tinkluose, taip pat daug dėmesio skirta ir gyvam bendravimui.