Konservatoriai balsavo prieš europinę tvarką

 (3)
Seimo nariai nepanoro įvesti balsavimo tvarkos, įprastos daugelyje Europos parlamentų.
Vakar Seimas atmetė Centro sąjungos vadovo Romualdo Ozolo pasiūlytą Seimo statuto pataisą balsavimus dėl įstatymų projektų rengti nustatytu pastoviu metu.

Projektui nepritarė Teisės ir teisėtvarkos komitetas, anot kurio, pataisa sureikšmina patį balsavimą, o diskusijos balsavimui tampa antraeilės.

"Galima prognozuoti, kad tada pablogėtų lankomumas per kitus mūsų posėdžių momentus", - komiteto nuomonę dėstė Seimo kancleris Jurgis Razma.

Tuo tarpu Socialdemokratų partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas siūlė lankomumo problemą spręsti kitaip - prie durų pastatyti po sargybinį, kurie įleistų parlamentarus, bet jų neišleistų.

LDDP atstovas Juozas Bernatonis piktinosi, kad konservatoriai nuolat bando remtis Europos tradicijomis ir praktika, bet nepritaria europinę tvarką atitinkančiai R.Ozolo pataisai.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: savaitgalį trumpai pasidžiaugsime ir saule, ir šlapdriba

Savaitgalį nei gūsingo vėjo, nei kritulių išvengti nepavyks. Tiesa, pastarieji nebus labai gausūs. Geriausia žinia ta, kad šeštadienį daug kur nušvis saulė.

Ruklos seniūnas apie pabėgėlius: tegul savo tradicijų laikosi uždarai ir nebruka jų mums (491)

Jonavos rajone, Rukloje, kurioje yra Pabėgėlių priėmimo centras vyksta vienas incidentas po kito ir iš miestelio nedingsta įtampa. Ruklos seniūnas Gintas Jasiulionis teigė, kad problemų gali būti ir daugiau, jis aiškino, kad kitatikiai turi prisitaikyti naujojoje šalyje ir laikytis mūsų įstatymų ir per daug nekaltino į incidentus įsiveliančių vietinių gyventojų.

V. Antonovas ketina skųsti Maskvos arbitražo teismo sprendimą (16)

Rusijos verslininkas, didžiausias bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkas Vladimiras Antonovas skųs penktadienį priimtą Maskvos arbitražo teismo sprendimą nutraukti jo daugiau kaip 40 mlrd. rublių vertės ieškinio Lietuvai nagrinėjimą.

Kadenciją baigianti ministro patarėja džiaugiasi sugebėjimais šokti aplink stulpą (107)

Aplinkos ministro Kęstučio Trečioko patarėja, taip pat atstovė spaudai Simona Liaudanskytė kadenciją baigia socialiniame tinkle bei savo tinklaraštyje paskelbtais gana įdomiais pasisakymais. Ji teigė išbandžiusi vertikalią gimnastiką arba kitaip šokius aplink stulpą ir dalinasi savo įspūdžiais.

Politologas: „valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija bus labai trapi (91)

„Valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija būtų labai trapi dėl nedidelės daugumos Seime, sako apžvalgininkas Kęstutis Girnius.