Kongresų rūmai plečia meninę veiklą

Nuo šio trečiadienio Kongresų rūmuose Vilniuje bus rengiami ne tik koncertai, bet ir parodos.
Kaip pranešė Lietuvos dailininkų sąjunga (LDS), Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Lietuvos dalininkų sąjunga pasirašė kūrybinio bendradarbiavimo sutartį.

Prieš trečiadienį Kongresų rūmuose įvyksiantį garsaus Rusijos smuikininko Viktoro Tretjekovo koncertą su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, bus atidaryta LDS narių tapytojo Klaudijaus Petrulio ir tekstilininkės Zinaidos Vogėlienės darbų paroda.

Z. Vogėlienė eksponuos gobelenus "Virš mūsų", "Padangių smėlis", "Padalintas", "Paženklintas" ir diptikus "Du keliai", "Virš žemės".

K. Petrulio darbų ekspozicijoje bus pristatyta dvylika per pastaruosius dvejus metus sukurtų tapytų drobių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (99)

Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (291)

Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

A. Nikžentaitis – apie Lietuvos kaimynę, kurios vertinti be emocijų neįmanoma: keista situacija (272)

Profesorius, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis sako, kad į visiško tarpusavio supratimo laikus Lietuva ir Lenkija veikiausiai niekada nebesugrįš, tačiau palikti dvišalius santykius tokioje kalno papėdėje, į kokią jie yra nusiritę šiandien, būtų mažiausiai neišmintinga.

Kaunas baigia spręsti darželių problemą (15)

Spręsdama opią vaikų darželių trūkumo problemą, Kauno rajono savivaldybė tikisi šiemet pasiekti lūžį. Pirmadienį bus atidarytos naujos patalpos Noreikiškių lopšelio-darželio „Ąžuolėlis“ filiale Akademijos miestelyje – čia įkurdinta daugiau kaip 200 darželinukų.

Baltijos šalys smarkiai išsiskiria pagal rusų kalbos mokymąsi (95)

Anglų kalbos mokymasis tarp Lietuvos moksleivių paplitęs tiek pat, kiek vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES). Pagal rusų kalbos mokymąsi Baltijos šalys smarkiai lenkia kitas Europos valstybes.