Knygų mylėtojus kviečia "Knygų pavasaris"

Balandžio 14-16 dienomis Vilniuje vyks knygų mugė "Knygų pavasaris". "Knygų pavasaryje" dalyvaus 40 Lietuvos leidyklų, kurios pristatys naujausius savo leidinius.
Trečią kartą knygų mugę rengia Vilniaus Mokytojų namai.

Pirmąjį mugės vakarą vyks literatūrinių skaitymų vakaras, kuriame dalyvaus poetai Marcelijus Martinaitis, Rimvydas Stankevičius, Laurynas Katkus, prozininkas ir dramaturgas Marius Ivaškevičius bei kiti rašytojai.

Leidinių užsienio kalbomis knygynas "Rotas" pristatys Didžiosios Britanijos "Longman" leidyklos anglų kalbos vadovėlius mokykloms.

"Knygų pavasario" dienomis vyks lietuvių ir lenkų poezijos popietė, kurioje bus pristatytos dvi Punske išleistos eilėraščių knygos, sukurtos Punske gyvenančio lietuvių poeto Sigito Birgelio ir Krokuvoje gyvenančio lenkų poeto Miesczyslavo Czajkowskio (Mečislovo Čaikovskio).

Įvyks ir "necenzūruotos" kūrybos vakaras, kuriame savo darbus skaitys Jurgis Kunčinas, Antanas A. Jonynas, Benediktas Januškevičius, Ričardas Šileika ir kiti poetai.

Trečioji mugės diena bus skirta vaikų literatūrai.

Visas tris "Knygų pavasario" dienas veiks naujausių ir netradicinių knygų paroda, bus eksponuojami dailininkų, iliustruojančių knygas, darbai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Auglienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.

Opozicija kritikuoja Lietuvos Užsienio reikalų ministeriją dėl santykių su Kuba (5)

Lietuvos diplomatijos siekis plėtoti glaudesnius santykius su komunistine Kuba sulaukė opozicijos kritikos - buvęs užsienio reikalų ministras konservatorius Audronius Ažubalis teigia, kad Užsienio reikalų ministerija demonstruoja dvigubus standartus ir rodo esanti nenuoširdi kalbose apie demokratijos vertybes.

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (613)

Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (390)

Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

A. Nikžentaitis – apie Lietuvos kaimynę, kurios vertinti be emocijų neįmanoma: keista situacija (294)

Profesorius, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis sako, kad į visiško tarpusavio supratimo laikus Lietuva ir Lenkija veikiausiai niekada nebesugrįš, tačiau palikti dvišalius santykius tokioje kalno papėdėje, į kokią jie yra nusiritę šiandien, būtų mažiausiai neišmintinga.