Klaipėdos uoste įlūžus krantinei, žuvo darbininkas

Apie 05 val. 30 min. prie konsorciumo "Klaipėdos terminalas" krantinės buvo iškraunami antkapiniai granito luitai. Vienas jų sveria nuo 3-8 tonų.

Granito luitus sukrovus ant krantinės, įlūžo betono danga ir atsivėrė smegduobė, į kurią įkrito krovėjas A. Černeckis ir dar penki granito luitai.

Į smegduobę pateko dar vienas krovėjas, tačiau jam medikų pagalbos neprireikė.

Įvykį tiriantys Klaipėdos prokuratūros, Uosto policijos pareigūnai bei Valstybinio Klaipėdos jūrų uosto direkcijos specialistai aiškinsis, ar nebuvo pažeistos krovos taisyklės.

Šioje vietoje į kvadratinį metrą galima krauti tik tris tonas.

Specialistai spėja, kad smegduobė krantinėje atsivėrė po gruodį praūžusio uragano "Anatolijus". Tuomet uoste sugriuvo kelios krantinės.

Konsorciumas "Klaipėdos terminalas" krantines nuomojasi iš uosto direkcijos, kuri jas prižiūri.

Anot specialistų, prieš kelis dešimtmečius statytos krantinės nėra pritaikytos krovos darbams. Prie šių krantinių anksčiau buvo remontuojami laivai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Seime – siekis užnerti apynasrį paramos ir labdaros teikėjams

Seimas apsispręs, ar užkirsti kelią galimiems interesų konfliktams valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse teikiant paramą ir labdarą – ketinam priimti šią veiklą sugriežtinančias pataisas.

Kaune atidaromas vaikams su elgesio ir emocijų sutrikimais skirtas centras

Antradienį Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro Žeimenos skyriuje atidaromas centras, skirtas vaikams su elgesio ir emocijų sutrikimais.

Seimo pirmininkė atsisakė planų vykti į V.Putino globojamą forumą Baku

Kadenciją baigiančio Seimo pirmininkė „darbietė" Loreta Graužinienė paskutinę akimirką pakeitė savo planus ir į Tarptautinį humanitarinį forumą (THF) nevyks, rašo „LIetuvos žinios“.

Baltijos regiono oro erdvėje vyks pratybos „Ramšteino lydinys" (3)

Baltijos šalių oro erdvėje rugsėjo 27-28 d. vyks NATO šalių ir partnerių treniruotė „Ramstein Alloy“ („Ramšteino lydinys“), kurių tikslas – stiprinti Baltijos regiono karinių oro pajėgų bendradarbiavimą ir sąveiką. Šiose planinėse tris kartus per metus rengiamose pratybose bus tobulinami NATO oro erdvės stebėjimo ir kontrolės, oro policijos ir kiti oro pajėgumai Baltijos regione, taip pat jų valdymas ir kontrolė.

Lietuvoje prasideda pirmosios nacionalinės kibernetinio saugumo pratybos (2)

Lietuvoje antradienį prasideda pirmosios nacionalinės kibernetinio saugumo pratybos „Kibernetinis skydas 2016“.