Klaipėdos universitetas dėl skolų užsidaro

 (5)
Nepriteklių ir skolų slegiamas Klaipėdos universitetas nuo pirmadienio pusei mėnesio nutraukia darbą.
Universiteto rektoratas nusprendė universiteto darbuotojus dviem savaitėms išleisti nemokamų atostogų ir taip išvengti darbo nešildomose patalpose bei grąžinti dalį skolų už šildymą.

Nuo praėjusio penktadienio dėl skolų universitete išjungtas šildymas.

Nutraukdama darbą pusei mėnesio, universiteto vadovybė siekia sutaupyti dėstytojų dviejų savaičių atlyginimus ir išvengti studentų bei dėstytojų peršalimo ligų dėl darbo nešildomose patalpose.

Universiteto bendruomenei neišėjus nemokamų atostogų ir nesumokėjus skolų, griežtų sankcijų prieš universitetą žadėjo imtis Finansų ministerija.

Universiteto rektoratas teigia, kad pavasario sesija dėl priverstinių atostogų nebus nukelta, tik sutrumpės tarpai tarp egzaminų.

Per priverstines dėstytojų atostogas studentams bus mokama stipendija. Pati studentija neatostogaus, jiems bus duotos individualios užduotys ruoštis namuose.

SPAB "Klaipėdos energija" universitetas skolingas 404,2 tūkst. litų.

Klaipėdos universitetas turi ir daugiau skolų. Už ryšių paslaugas, elektros, dujų, vandens bei šildymo tiekimą, taip pat statybinėms organizacijoms, jis iš viso skolingas 2,295 mln. litų.

Tačiau ši aukštojo mokslo įstaiga pernai iš Vyriausybės negavo jai skirtų 2,6 mln. litų.

Skolas už telefono ryšius, elektrą ir vandenį artimiausiu metu žadama sumokėti iš specialių universiteto fondo lėšų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lietuva laiko dešimtąjį Konstitucijos egzaminą 12 val. laikyk egzaminą DELFI (2)

Šiandien visi savo konstitucines žinias pasitikrinti norintys Lietuvos piliečiai jau dešimtą kartą laikys Teisingumo ministerijos organizuojamą Konstitucijos egzaminą.

Orai: už šiltas dienas ruduo atsiims su kaupu

Nuo antradienio danguje vis dažniau sukinėsis debesys. O nemaloniausia dalis laukia antroje savaitės pusėje: tuo metu ne tik lietus taškysis, bet ir smarkus vėjas vers iš kojų.

R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos (129)

Nuo praėjusio ketvirtadienio per bombardavimus Sirijos Alepo mieste jau žuvo daugiau kaip 120 civilių gyventojų, miestas beveik nušluotas. Rusija kaltinama iš oro sušaudžiusi humanitarines vilkstines ir sunaikinusi labdaros sandėlius.

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (247)

Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima (636)

Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.