Klaipėdos meras "sudavė per nagus" Vyriausybės atstovui

Klaipėdos meras Eugenijus Gentvilas jaučiasi "sudavęs per nagus" Vyriausybės atstovui Klaipėdos apskrityje, išsisukdamas nuo baudos dėl teismo sprendimo nevykdymo.
Klaipėdos apygardos administracinis teismas penktadienį atmetė Vyriausybės atstovo Klaipėdos apskrityje Viganto Žalos prašymą skirti merui 75 proc. pareiginio atlyginimo dydžio baudą už teismo sprendimo nevykdymą.

Pernai spalį teismas įpareigojo Klaipėdos miesto valdybą iki šių metų kovo 1 dienos iškeldinti iš griūvančio namo klaipėdietės Reginos Vasiatkinos šeimą ir suteikti jai kitą būstą.

Valdyba 8 dienomis pavėlavo įvykdyti teismo įpareigojimus ir butą šeimai suteikė kovo 9-ąją.

Teismui pateiktoje medžiagoje nurodoma, kad suteikti butą šiai šeimai anksčiau nebuvo galimybės - mieste nuo metų pradžios kelis mėnesius nebuvo laisvų butų.

Pats meras, kaip valdybos pirmininkas, teigia niekada nevengęs šiai šeimai padėti, tačiau R. Vasiatkina kelis kartus atsisakė jai siūlomų butų.

Teismas taip pat atmetė Vyriausybės atstovo patarėjo prašymą skirti E. Gentvilui 500 litų baudą dėl neatvykimo į teismą balandžio 6 dieną.

Teismas atsižvelgė į tai, kad tą dieną vyko mero rinkimai, ir E. Gentvilas negalėjo atvykti į teismą.

E. Gentvilas po teismo posėdžio sakė esąs patenkintas teisėjų sprendimu, nes "baigėsi kabinėjimasis, ir tiems, kurie kabinėjosi, buvo duota per nagus".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (1)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (147)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (146)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (11)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.

„Baltosios pirštinės“ׅ: per pastarąsias 2 dienas – apie 40 pranešimų apie rinkimų pažeidimus (30)

Vos apie 20 pranešimų apie galimus rinkimų pažeidimus buvo gauta antrąją išankstinio balsavimo antrajame Seimo rinkimų ture dieną. Lygiai tiek pat skundų buvo gauta ir trečiąją, kai balsavimas buvo vykdomas tik specialiuosiuose paštuose ir namuose, praneša „Baltosios pirštinės“