Klaipėdoje sūnus nupjovė varpą tėvui

 (6)
Įtariamasis - nukentėjusiojo 43-jų metų sūnus - po apklausos paleistas, pranešė VRM.

Kaip BNS sakė Klaipėdos miesto 4-ojo policijos komisariato pareigūnai, konfliktas tarp sūnaus ir tėvo kilo po to, kai neblaivus I. S. pasakė sūnui, jog turėjo lytinių santykių su jo sugyventine.

Įpykęs sūnus tėvui visiškai nupjovė varpą bei supjaustė kapšelį.

Ištiktam šoko I. S. ligoninėje buvo suteikta pirmoji pagalba, sustabdytas kraujavimas, atliktas pirminis chirurginis žaizdų sutvarkymas, jis paguldytas į Raudonojo kryžiaus ligoninės reanimacijos skyrių.

Sekmadienį, pagerėjus savijautai, I. S. perkeltas į urologijos skyrių.

Kaip BNS sakė urologijos skyriaus budintis gydytojas Viktoras Raševskis, nukentėjusiojo savijauta patenkinama, gyvybei pavojus negresia.

Pasak gydytojo, I. S. kol kas nesuvokia savo nelaimės, nes į ligoninę buvo atvežtas neblaivus ir dabar neigia, kad jį kas nors sužalojo.

Anot gydytojo, vyriškiui nebuvo bandyta prisiūti nupjautojo organo, nes jis į ligoninę nebuvo atvežtas.

Manoma, kad I. S. varpa buvo nupjauta buitiniu peiliu arba skutimosi peiliuku.

Įvykį tiria Klaipėdos miesto ketvirtasis policijos komisariatas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

K. Komskio brolio istorija supriešino politikus (3)

Seimo vicepirmininkas, partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Kęstas Komskis stojo ginti brolį, nušovusį pasieniečių šunį ir pranešė norintis, kad ikiteisminį tyrimą dėl nušauto šuns perimtų Generalinė prokuratūra.

Buvęs Izraelio prezidentas Sh. Peresas Lietuvai visada skyrė ypatingą dėmesį (8)

Pasaulio lyderiai, tarp jų ir Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė, šį penktadienį į paskutinę kelionę palydi vieną garsiausių pasaulio politikų – buvusį Izraelio prezidentą, Nobelio taikos premijos laureatą Shimoną Peresą, kuris visada didžiavosi esąs litvakas ir niekada nepamiršdavo Lietuvos ir Vilniaus svarbos žydų kultūrai, kalbai ir menui. Pasak diplomato Dariaus Degučio, dirbusio Lietuvos ambasadoriumi Izraelyje beveik visą Sh. Pereso kadenciją, įvairių susitikimų metu buvęs Izraelio vadovas su juo bendraudavęs itin šiltai.

LLRI partijų programų vertinimas: Darbo partija (12)

Lietuvos laisvosios rinkos institutas išrinko ir įvertino ryškiausias partijų rinkimų programų nuostatas, kurios veiks žmonių atlyginimus, mokesčius, pasirinkimo laisvę ir kasdienį ekonominį gyvenimą. Kas slypi po partijų pažadais, į kurias nuostatas rinkėjui atkreipti dėmesį, kaip jas vertinti?

Išskirtiniai vaizdai: nepagražinta Vilniaus taboro realybė (44)

„Pati populiariausia medžiaga, kuri pardavinėjama, yra heroinas. Tačiau šiuo metu jis maišomas su vaistais nuo kosulio ir žiurkių nuodais, kad kuo daugiau pelno būtų. Čia žmonės nuolat miršta ir miršta“, – tiesą į akis drėbė Vilniaus romų tabore apsilankęs Marekas, buvęs narkomanas.

Įtaręs galimą dokumentų klastojimą politikas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą (9)

Paaiškėjus naujoms aplinkybėms, kaip Teisingumo ministerijoje buvo vykdomas konkursas į Vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VTAT) direktoriaus pareigas, Vilniaus miesto vicemeras, TS-LKD kandidatas į teisingumo ministrus Valdas Benkunskas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumentų klastojimo ir piktnaudžiavimo tarnyba bei, ginant viešąjį interesą, stabdyti konkurso rezultatų įsigaliojimą.