Kiaulių ūkis sugriovė pulkininko karjerą

 (1)
Nustebinęs politikus gausiu vaišių stalu karininkas prarado vado postą.
Užvakar antrajame vidaus tarnybos pulke buvo pristatytas naujas vadas - 36 metų pulkininkas leitenantas Anatolijus Šumskis.

Paskyrimas pulko karininkams buvo labai netikėtas. Jie buvo įsitikinę, kad į šį postą bus paskirtas keturis mėnesius laikinai pulko vado pareigas ėjęs 56 metų pulkininkas Norbertas Vidrinskas.

Laikinai vadovavęs šiam pulkui N.Vidrinskas buvo grąžintas į savo ankstesnes - pulko vado pavaduotojo kadrų bei socialiniams reikalams pareigas.

Vakar darbo vietoje N.Vidrinsko nebuvo - jis skubiai išėjo atostogų.

Pulke kalbama, kad po atostogų pulkininkas į tarnybą gali ir nebegrįžti.

Manoma, kad pulkininko karjera žlugo dėl vaišių, surengtų po antrojo vidaus tarnybos pulko karių priesaikos ceremonijos.

Į šias iškilmes sukviesti svečiai, tarp jų ir politikai, buvo vaišinami pulko pagalbiniame ūkyje išaugintais produktais.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (46)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (3)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (199)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (180)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (15)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.