Keičiasi keleivinių traukinių eismo tvarkaraštis

Nuo ketvirtadienio keičiasi kai kurių vietinių keleivinių traukinių eismo tvarkaraštis. Kaip BNS informavo bendrovės "Lietuvos geležinkeliai" keleivių vežimo valdyba, kol buvo remontuojamas kelio ruožas Šiauliai - Mažeikiai, buvo apribotas greitis, todėl keleiviniai traukiniai kursavo lėčiau. Pataisius kelio ruožą, traukiniai važiuos greičiau.
Train in London metro
Nuo ketvirtadienio traukinys Vilnius - Mažeikiai išvyks iš Vilniaus 17 val. 6 min. ir atvyks į Mažeikius 22 val. 47 minutės.

Traukinys Mažeikiai - Vilnius išvyks iš Mažeikių 23 val. 12 min. ir atvyks į Vilnių 6 val. 15 minutės.

Traukinys Radviliškis - Mažeikiai išvyks iš Radviliškio 4 val. 55 min. ir atvyks į Mažeikius 6 val. 46 minutės.

Traukinys Mažeikiai - Radviliškis išvyks iš Mažeikių 7 val. ir atvyks į Radviliškį 8 val. 54 minutės.

Traukinys Jonava - Kaunas išvyks iš Jonavos 18 val. 47 min. ir atvyks į Kauną 19 val. 50 minučių.

Traukinys Kaunas - Naujoji Vilnia išvyks iš Kauno 19 val. 39 min. ir atvyks į Naująją Vilnią 21 val. 58 minutės.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Žmogaus teisių ekspertė: CŽV kalėjimas Lietuvoje pripažintas politiniu lygiu (9)

Buvusiam Rumunijos prezidentui Ionui IIescu pripažinus, jog jis leido JAV Centrinės žvalgybos valdybai kurti savo objektą Rumunijoje, o prieš keletą mėnesių ir buvusiai Lenkijos vadovybei prisipažinus bendradarbiavus su JAV dėl tokio objekto steigimo šalyje, Lietuva liko vienintelė iš tų trijų valstybių, kurioje, kaip įtariama, veikė slapti suėmimo centrai, ir tokio politinio prisipažinimo nebuvo.

V. Uspaskichas grasina koalicijai D. Pavalkio korta (38)

Jei „darbiečių“ tarybos atšauktas švietimo ministras Dainius Pavalkis pats nesitrauks iš posto arba jį palaikys premjeras, tai apsunkins koalicijos darbą, sako Darbo partijos vadovas Viktoras Uspaskichas.

Saudo Arabijoje atidarytas Lietuvos garbės konsulatas (8)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 28-ąją antrajame pagal dydį Saudo Arabijos mieste Džidoje atidarė Lietuvos garbės konsulatą, kuriam vadovaus verslininkas Mahfouzas Marei bin Mahfouzas.

Ryškėja kandidatai į A. Butkevičiaus vietą (41)

Į Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko postą partijos skyriai iškėlė europarlamentarų Vilijos Blinkevičiūtės ir Zigmanto Balčyčio bei Seimo vicepirmininko Algirdo Syso kandidatūras, sako premjeras.

„120s žinios“: pigesnės dujos ir augantis aukų skaičius Nepale

Šiandien „120s žiniose“ žiūrėkite: dujos Lietuvoje pirmą kartą per 25 metus yra pigesnės nei Latvijoje. Prie Helsinkio – mįslingas povandeninis objektas. Aukų Nepale gali padaugėti iki 10 tūkst. Internetą užkariavo sumuštinį besidaranti lapė iš Černobylio