Kauno vicemeras uždirbs daugiau nei miesto vadovas

 (3)
Kauno meras Vytautas Šustauskas atsisakė personalinio atlyginimo priedo, todėl jo pavaduotojas uždirbs daugiau, nei jis pats.
Kauno taryba ketvirtadienį sprendė, kokio dydžio atlyginimus mokėti miesto merui ir jo pavaduotojui.

Meras V. Šustauskas atsisakė 25 proc. tarnybinio personalinio priedo ir sutiko dirbti už 3 413 litų atlyginimą (neatskaičius mokesčių). Miesto meras atsisakė 853 litų personalinio priedo.

Mero pavaduotoju išrinktas Lietuvos laisvės sąjungos (LLS) narys Gediminas Jankus neatsisakė priedo ir kiekvieną mėnesį uždirbs daugiau nei meras - 3 675 litus.

"Ubagų karaliumi" tituluojamas LLS lyderis V. Šustauskas posėdyje sakė, kad dirba "ne dėl posto ir pinigų. Viską turiu, todėl atsisakau priedo".

Ketvirtadienį Kauno taryba išrinko komitetų pirmininkus ir patvirtino miesto valdybą.

Komitetų pirmininkais tapo Naujosios sąjungos atstovai Konstantinas Pesenka, Kęstutis Mikėnas, Kęstutis Kuzmickas ir Pranas Paškevičius, LLS atstovai broliai Antanas ir Gediminas Budnikai bei centristai Robertas Stanionis ir Alvydas Banevičius.

Kauno miesto valdyboje kartu su komitetų pirmininkais dirbs meras ir jo pavaduotojai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (1)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (43)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (83)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (82)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (314)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.