Kauno nacionalsocialistai remia V.Šustauską

 (14)
Keli nacionalsocialistai su raiščiais ant rankovių dalyvavo pirmadienį mitinge prie Kauno savivaldybės, tačiau viešai nekalbėjo.

Kauno nacionalsocialistai propaguoja šiauliečio Mindaugo Murzos idėjas.

Lietuvos laisvės sąjungos pirmininkas Vytautas Šustauskas BNS korespondentui teigė, kad jis ir M. Murzai, ir jo pasekėjams kauniečiams sakė, kad kai jų organizacija bus įregistruota, "tada ir kalbėsimės. O kol kas kalbos apie bendravimą negali būti".

Mitingas Kaune įvyko savivaldybės tarybos rinkimus laimėjusios Lietuvos laisvės sąjungos vadovo iniciatyva. Naujoji Kauno taryba pirmą posėdį rengs balandžio 6 dieną. Kol kas daugumos koalicija taryboje nesuformuota.

"Jeigu tarp susirinkusių buvo nacionalistų, ar juos turėjome išvyti?", klausė V. Šustauskas.

Kauno nacionalsocialistai apskrities viršininko administracijai yra pateikę prašymą įregistruoti jų organizaciją ir laukia atsakymo.

Pasak V. Mažono, apskrityje juos remia apie 200 žmonių.

59 metų buvęs milicininkas sako esąs už itin griežtą tvarką mieste. Jo nuomone, "tik V. Šustauskas įvestų tvarką".

Vasario pabaigoje Šiauliuose dvidešimties žmonių iniciatyvinė grupė, vadovaujama M. Murzos, paskelbė steigsiantys Lietuvių nacionalsocialinę partiją (LNSP). Naujos partijos steigimo deklaraciją pasirašė asmenys iš Šiaulių, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Marijampolės, Kuršėnų bei Tytuvėnų.

Partijos steigiamąjį suvažiavimą ketinama surengti per du mėnesius. Jame turi dalyvauti mažiausiai 400 delegatų.

Teisingumo ministerija per 2 metus 9 kartus atsisakė įregistruoti M. Murzos inicijuotas nacionalsocialines organizacijas.

Įkūrę politinę organizaciją, nacionalsocialistai ketina dalyvauti Seimo rinkimuose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (63)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (5)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (207)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (182)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (15)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.