Kauno miesto taryboje - postų dalybos

 (2)
Kauno taryba, ketvirtadienį nepritarusi pirmojo vicemero kandidatūrai, antruoju vicemeru išrinko Lietuvos laisvės sąjungos (LLS) atstovą Gediminą Jankų.
Kauno taryba nepritarė Naujosios sąjungos (NS, socialliberalai) Kauno skyriaus pirmininko Eriko Tamašausko paskyrimu vicemeru. Abu kandidatus pasiūlė miesto meras, LLS lyderis Vytautas Šustauskas.

Prisistatydamas Kauno tarybos nariams, E. Tamašauskas teigė, kad jis yra verslininkas, o dirbdamas vicemeru sieks padėti verslui.

Atsakydamas į klausimus, socialliberalas atsakė, kad pernai jo privati įmonė "jokios veiklos nevykdė, pernai negavo autorinių honorarų, o gyvena iš žmonos pajamų". E. Tamašauskas teigė baigęs 3 Kauno medicinos akademijos kursus, o vėliau dėl šeimyninių aplinkybių metė mokslus.

Prieš E. Tamašausko kandidatūrą kalbėjo buvęs kelių policijos komisaras Gediminas Žemaitis. Pasak jo, "Naujoji Sąjunga pasinaudojo populiaraus kauniečio vardu, o dabar rezga intrigas". Per rinkimus nepriklausomas kandidatas G. Žemaitis buvo pirmas Naujosios sąjungos sąraše.

"Dabar per galvas į postus lipa ir su manim net nekalba", teigė G. Žemaitis.

Už E. Tamašausko kandidatūrą balsavo 20, prieš - 21 tarybos narys.

Kur kas mažiau diskusijų sukėlė antrojo vicemero kandidatūra. Lietuvos laisvės sąjungos narys G. Jankus sakėsi kuruosiąs kultūrą.

"Tearus myliu, ir negali būti kalbos apie jų uždarymus", kalbėjo kandidatas. 48 metų G. Jankus dirba laikraščio "Akistata" žurnalistu, buvo ankstesnės kandencijos miesto tarybos narys.

Už G. Jankaus kandidatūrą balsavo 22 tarybos nariai, prieš - 19.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Ruklos seniūnas apie pabėgėlius: tegul savo tradicijų laikosi uždarai ir nebruka jų mums (186)

Jonavos rajone, Rukloje, kurioje yra Pabėgėlių priėmimo centras vyksta vienas incidentas po kito ir iš miestelio nedingsta įtampa. Ruklos seniūnas Gintas Jasiulionis teigė, kad problemų gali būti ir daugiau, jis aiškino, kad kitatikiai turi prisitaikyti naujojoje šalyje ir laikytis mūsų įstatymų ir per daug nekaltino į incidentus įsiveliančių vietinių gyventojų.

V. Antonovas ketina skųsti Maskvos arbitražo teismo sprendimą (8)

Rusijos verslininkas, didžiausias bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkas Vladimiras Antonovas skųs penktadienį priimtą Maskvos arbitražo teismo sprendimą nutraukti jo daugiau kaip 40 mlrd. rublių vertės ieškinio Lietuvai nagrinėjimą.

Kadenciją baigianti ministro patarėja džiaugiasi sugebėjimais šokti aplink stulpą (82)

Aplinkos ministro Kęstučio Trečioko patarėja, taip pat atstovė spaudai Simona Liaudanskytė kadenciją baigia socialiniame tinkle bei savo tinklaraštyje paskelbtais gana įdomiais pasisakymais. Ji teigė išbandžiusi vertikalią gimnastiką arba kitaip šokius aplink stulpą ir dalinasi savo įspūdžiais.

Politologas: „valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija bus labai trapi (77)

„Valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija būtų labai trapi dėl nedidelės daugumos Seime, sako apžvalgininkas Kęstutis Girnius.

Tarnybinių šunų atminimo įamžinimo sąskaitoje – 8273 eurai (15)

Nušauto pasieniečių belgų aviganio Ramzio ir kitų tarnybinių šunų atminimui įamžinti, penktadienio duomenimis, yra paaukoti 8273 eurai. Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) ir gyvūnų globos klubas „Draugo letena“ pranešimas spaudai dėkoja visiems, palaikantiems idėją pagerbti tarnybinius šunis.