Kaune namo fasado nepasidalijo dvi partijos

 (1)
Į Kauno miesto policiją kreipėsi NS atstovas Kęstutis Kuzmickas ir pranešė, kad ant vieno šv. Gertrūdos gatvėje esančių namų apgadinti partijos plakatai - ant jų užklijuoti Centro sąjungos plakatai.

Pareiškėjo nuomone, "apgadintas partijos turtas ir trukdoma vykdyti rinkimų agitacinę kampaniją".

K. Kuzmickas nurodė, kad vasario 26 dieną pats išklijavo apie 40 rinkiminių NS plakatų.

Sekmadienį vėlai vakare važiuodamas automobiliu, K. Kuzmickas pastebėjo, kad grupė jaunuolių klijuoja plakatus toje pat vietoje, todėl iškvietė policiją.

Pareigūnai sulaikė kelis vaikinus, klijavusius Centro sąjungos plakatus.

Naujosios sąjungos Kauno skyriaus atstovas nurodė, kad padaryta 100 litų materialinė žala.

Centro sąjungos Kauno skyriaus atstovai policijai tvirtino, kad turi leidimus toje vietoje klijuoti plakatus. Centristų nuomone, konkurentai neteisėtai naudojosi namo siena.

Įvykį tiria Kauno Centro policijos nuovada. Pareigūnams teks išnagrinėti miesto savivaldybės nustatytas taisykles, ir tuomet galima bus atsakyti, kuri partija teisi.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Nyderlanduose gyvenantys lietuviai sumišę: gavo tik vieną biuletenį (1)

DELFI gavo skaitytojos laišką, kuriame moteris piktinasi balsavimo užsienyje nesklandumais. Nusprendusi balsuoti paštu ir gavusi reikalingus dokumentus ji apstulbo: voke biuletenio balsavimui vienmandatėje rinkimų apygardoje – nebuvo. Lietuvos ambasada Nyderlanduose jai paaiškino, kad šis biuletenis vėluoja, tačiau rinkėja piktinasi: kaip taip gali būti, ar tai konspiracija? „Gerai, kad aš pastabi ir pasigedau to biuletenio, bet juk dauguma net nepastebės“, – svarsto ji.

„Istorijos detektyvai“. Ko dabartiniai diplomatai gali pasimokyti iš 1918 metų Lietuvos?

Sąjunga su Saksonija, bendra valstybė su Kuršu, Britanijos protektoratas, bendra Lenkijos ir Lietuvos valstybė ar atkurta Didžioji kunigaikštystė kartu su Baltarusija, - visi šie Lietuvos ateities variantai buvo svarstomi 1918-1920 metais.

I. Vėgėlė. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija: tikslai ambicingi, priemonės neaiškios (20)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų programoje „Orus žmogus – stipri valstybė“ kuriama vizija ir siūlomi sprendimai paremti penkių darnų – darnaus žmogaus, darnios visuomenės, darnaus švietimo ir kultūros, darnios ekonomikos bei darnaus valstybės valdymo – principu. Nors tikslai ambicingi ir gražūs, be argumentų ir veiksmų plano jie lieka tik teiginiais.

Paklausykite, kaip politikai kalba angliškai (98)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė egzaminavo pretendentus į ministrus, ar šie geba kalbėti angliškai. Prieš Seimo rinkimus politikus egzaminuoja mokiniai.

Liberalas žadėjo papirkti Vilniaus teisėją – reikėjo „teisingo sprendimo“ R. Šimašius siūlys pašalinti iš partijos (15)

Po Liberalų sąjūdžio sparnu ne vienerius metus sėkmingai prisiglaudęs ir šiuo metu partijos Tautinių bendrijų komiteto Teisės pakomitečio vadovo pareigas užimantis Andrejus Avdoninas švaistėsi pažadais, kad galės papirkti Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėją.