Kaune atsirado pagrobtas estas

Prieš tai 21 val. 30 min. jis iš šios degalinės paskambino savo bendrakeleiviui Andrejui Vaitsjukui į mobiliojo ryšio telefoną. A. Vaitsjukas tuo metu buvo policijoje ir atvyko pas jį kartu su pareigūnais.

Keturių esto užpuolikų Kauno policijai iki penktadienio vidurdienio sulaikyti dar nepavyko.

Jo automobilis ketvirtadienio vakarą sudegė Kauno rajono Vytėnų girininkijos laukuose.

Kauno rajono policijai apie 18 val. buvo pranešta apie degantį automobilį. Kai policija atvyko, automobilis jau buvo sudegęs. Buvo matyti, kad automobilis yra ką tik sudegęs, ir pagal kėbulo numerius pareigūnai nustatė, kad tai yra ketvirtadienį Kauno centre pagrobto 1988 metų laidos Estijos piliečio automobilis BMW 725.

Šis automobilis kartu su M. Jegersonu buvo pagrobtas ketvirtadienį apie pusę trijų prie parduotuvės "Merkurijus" Kauno centre.

29 metų estas M. Jegersonas pasakojo, kad jam būnant automobilyje, priėjo keturi asmenys. Vienas jų, apie 30-ties metų, tamsaus gymio, laikydamas rankoje peilį ir juo grasindamas, atsisėdo ant priekinės sėdynės.

Tuo metu kitas užpuolikas, kurio viršutinė lūpa buvo prakirsta ir bėgo kraujas, atsisėdo ant galinės sėdynės. Jis turėjo į pistoletą panašų daiktą.

Kiti du užpuolikai stovėjo lauke, prie vairuotojo durelių. Estas jų požymių neįsidėmėjo.

Du užpuolikai M. Jegersoną persodino ant galinės sėdynės ir nuvairavo automobilį link Sargėnų.

Už Sargėnų užpuolikai nusuko už miško ir, važiuodami žvyrkeliu, įklimpo.

Nepavykus išstumti automobilio, užpuolikai ėmė mušti estą ir reikalauti 1 tūkst. JAV dolerių, po to ėmė kraustyti automobilį.

Jie pavogė mobiliojo ryšio telefoną, magnetofoną, automobilio dokumentus bei kito Estijos piliečio, 29 metų A. Vitsjuko asmens dokumentus.

M. Jegersoną užpuolikai nuvedė į mišką, pririšo lipnia juosta prie medžio, užklijavo burną, akis ir paliko. Greičiausiai po to padegė žvyrkelyje įklimpusį automobilį.

Vėliau estas išsilaisvino ir, išbėgęs į kelią, susirado degalinę.

Užpuolikai iš esto kišenių neiškraustė pinigų, tad jis degalinėje nusipirko taksofono kortelę ir paskambino savo kolegai.

Abu estai penktadienį bus dar kartą apklausiami policijoje.

Pasak Kauno vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnų, kol kas nėra aiškus tikrasis estų atvykimo į Lietuvą tikslas.

Pirminiais duomenimis, pagrobtasis M. Jegersonas niekur nedirba. Jis vežė 29 metų A. Vitsjuką.

Pasak Kauno VPK atstovės spaudai Ramunės Gražulienės, A. Vitsjukas Kauno policijai teigia, kad į Lietuvą atvyko darbo reikalais. Statybos firmos vadybininku dirbantis estas Lietuvoje tikėjosi rasti statybos darbų užsakovus.

Abu estai teigia į Lietuvą atvykę pirmą kartą. Pasak keleivių, jų pažįstamas Estijoje paprašė perduoti vienam jo pažįstamam Lietuvoje radijo detalių. Būtent todėl estai atvažiavo prie "Merkurijaus" parduotuvės. Automobilis su M. Jegeresonu buvo pagrobtas, kai A. Vitsjukas nuėjo į sutartą vietą perduoti paketą.

Jį atidavęs ir grįždamas, pamatė nuvažiuojantį automobilį.

Neoficialiais duomenimis, M. Jegersonas prie pora metų buvo policijos akiratyje.

Įvykį tiria Kauno Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, taip pat bendraujama su Estijos policija.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

„Nota Bene“ šiaušiasi prieš Lietuvos kariuomenės reikalavimą (48)

Bendrovė „Nota Bene“ atsisako Lietuvos kariuomenei grąžinti 174 tūkst. eurų, už kuriuos ji pirko atsarginę lauko virtuvės įrangą.Kariuomenės atstovai BNS pirmadienį informavo, kad žada kreiptis į teismą, kur sieks šiuos pinigus susigrąžinti.

Diskusijos „Realybės įvertinimas: 25 metai po Sovietų Sąjungos griūties“ vaizdo įrašas

VšĮ Geopolitinių studijų centras kartu su Lietuvos Sąjūdžiu 2016 rugsėjo mėn. 26 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Gedimino pr. 51, Vilniuje organizavo viešą diskusiją "Realybės įvertinimas: dvidešimt penkeri metai po Sovietų Sąjungos griūties".

NATO naikintuvai 7 kartus lydėjo Rusijos orlaivius (26)

Praėjusią savaitę - rugsėjo 19-25 dienomis - NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai 7 kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

D. Grybauskaitė siūlo atleisti neblaivų vairavusį teisėją V. Paškevičių (21)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo Valerijaus Paškevičiaus atleidimo iš pareigų jam pažeminus teisėjo vardą.

Prognozuoja pirmąją rudenišką vėtrą (3)

Pirmadienį ir antradienį orai dar bus ramūs, tačiau nuo trečiadienio prasidės lietūs, kurie gali atnešti ir tikrą rudenišką vėtrą, LRT RADIJUI pasakojo sinoptikė Alva Nagelytė.