Katalikų bažnyčia ruošia Atgailos pamaldas

 (7)
Katalikų Bažnyčia Lietuvoje pranešė šią savaitę surengsianti Atgailos bei atsiprašymo pamaldas ir paskelbsianti ganytojų laišką šia tema.
"Katalikų Bažnyčia Lietuvoje, vienybėje su Popiežiumi Jonu Pauliumi II ir visa katalikų Bažnyčia pasaulyje, nori trečiąjį savo istorijos tūkstantmetį pradėti atleisdama ir pati prašydama atleidimo už visas neištikimybes Kristaus Evangelijai", sakoma pirmadienį paskelbtame Lietuvos Vyskupų konferencijos (LVK) generalinio sekretoriaus vyskupo Jono Borutos pranešime spaudai.

Pasak pranešimo, Atgailos bei atsiprašymo pamaldos įvyks Vilniaus Arkikatedroje bazilikoje šeštadienį vidurdienį.

LVK pirmininkas arkivyskupas Sigitas Tamkevičius išvakarėse surengs spaudos konferenciją, kurioje pristatys Lietuvos Ganytojų laišką Atgailos ir atsiprašymo tema.

LVK šių metų pradžioje viešai atsiprašė už kai kurių kunigų bendradarbiavimą su sovietų KGB ir pranešė rengianti atsiprašymą už tikinčiųjų dalyvavimą nacių vykdytame žydų genocide per Antrąjį pasaulinį karą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (1)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (123)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (33)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

R. Karbauskis socdemams ir konservatoriams davė laiko iki penktadienio (119)

Valdančiąją koaliciją formuojanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) tikisi iki penktadienio išgirsti konservatorių ir socialdemokratų atsakymus, ar jie pasirengę derėtis dėl valdančiosios koalicijos formavimo.

Ką turite žinoti apie B. Ropę (607)

Menkai kam težinomame Degutėlių kaime gimęs, 9 vaikų šeimoje augęs, vos po 8 klasių vidurinę palikęs ir į technikumą mokytis išėjęs jaunuolis, matyt, tikrai nesvarstė, kad vieną dieną galėtų užimti vieną garbingiausių – Lietuvos premjero postą.