Kasos aparatams vežėjai turėjo susitaupyti

Vyriausybės nuomone, nėra tikslinga toliau tęsti lengvatą keleivinio transporto įmonėms, dar metams atidedant kasos aparatų įrengimą, kaip to reikalauja smulkieji vežėjai.

Pirmadienį smulkieji vežėjai surengė piketą Nepriklausomybės aikštėje, į kurį atvyko apie tūkstantis vežėjų iš visos Lietuvos, reikalaujančių atidėti kasos aparatų įvedimą dviem metams.

Tačiau, pasak premjero atstovo Audriaus Bačiulio, vežėjai turėjo trejus metus, kad sukauptų pinigus kasos aparatams.

Premjero atstovas spaudai primena, jog sprendimas įrengti kasos aparatus visose įmonėse, kur už paslaugas atsiskaitoma grynaisiais pinigais, buvo priimtas dar 1994 metų balandžio 29 dieną.

"Šiuo sprendimu siekiama ne tik užtikrinti tinkamą grynųjų pinigų kontrolės mechanizmą, bet ir sudaryti lygias ūkinės veiklos sąlygas visiems mokesčių mokėtojams", rašoma pranešime.

1996 metais Vyriausybė, atsižvelgusi į vežėjų darbo specifiką, padarė jiems lengvatą, atidėjusi kasos aparatų įrengimą keleivinio transporto įmonėse iki 2000 sausio 1 dienos.

Ši lengvata, kaip ir galutinė kasos aparatų įrengimo data, buvo dar kartą patvirtinta 1998 metų birželio 4 dieną.

"Negana to, Vyriausybė, atsižvelgdama į tai, jog žmonės visuomet linkę atidėlioti nemalonius sprendimus iki paskutinės dienos, pernai gruodžio 28 dieną suteikė teisę savivaldybėms atidėti kasos aparatų įrengimą miestų keleivinio transporto įmonėse dar trims mėnesiams", rašoma pranešime.

Ministras pirmininkas Andrius Kubilius pastaruoju metu yra kelis kartus pareiškęs, kad Vyriausybė nenusileis jokiems ultimatyviems reikalavimams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Televizorių ir skalbimo mašiną dovanojusiam kandidatui leista tęsti kovą rinkimuose (1)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) leido toliau kandidatuoti į Seimą save Radviliškio vienmandatėje apygardoje išsikėlusiam kandidatui, kuris rinkėjams dovanojo televizorių ir skalbimo mašiną.

VRK atleido iš pareigų Alytaus apygardos komisijos narę už politinę agitaciją (1)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė pašalinti iš pareigų Alytaus apygardos rinkimų komisijos narę, kuri socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi kandidatų į Seimą politine reklama.

Viešųjų pirkimų tarnybos vadovė D.Vilytė: premjeras sako netikslią informaciją (16)

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius sako netikslią informaciją kalbėdamas apie tai, kada Viešųjų pirkimų tarnyba sužinojo apie sutartį dėl „auksinių šaukštų“, sako tarnybos vadovė Diana Vilytė.

Vieno žiauriausių žudikų Lietuvos istorijoje žmonai – nemalonumai (28)

Šilutės rajone, Svencelės telmologiniame draustinyje, stūkso žiauriausio vakarų Lietuvos žudiko, nuteisto iki gyvos galvos Sigito Gaidjurgio sodyba, kurioje dabar gyvena jo žmona. DELFI paviešinus informaciją apie dešimtmečiais iš baimės institucijų aplenkiamą objektą, sodyboje buvo atlikti patikrinimai ir nustatyti pirmieji pažeidimai.

Seimas svarstys siūlymą nuo kitos kadencijos sumažinti parlamentarų išeitines (10)

Seimas svarstys Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės inicijuojamą statuto pataisą, kuri nuo kitos kadencijos sumažinų išeitines neperrinktiems Seimo nariams.