Kalbos apie pinigų plovimą - rinkimų akcija

 (20)
Kalbas apie galimą pinigų plovimą per bendras "Mažeikių naftos" ir "LUKoil" įmones premjeras Andrius Kubilius sieja su artėjančiais Seimo rinkimais.
"Kalbos apie tariamą pinigų plovimo schemą yra naivūs bandymai ir toliau totaliai kritikuoti Vyriausybės susitarimus su "Williams". Mane tas šiek tiek stebina - atrodė, jog tokios kritikos periodas jau praeityje. Tačiau mes gyvename Lietuvoje artėjant rinkimams", spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė A. Kubilius.

Anot jo, kritika sutampa su "viena partija, kurios reitingas praėjusį rudenį pašoko dėl Vyriausybės sutarčių su "Williams".

A. Kubilius turėjo galvoje liberalų partiją, kurios nariai - buvęs ūkio ministras Eugenijus Maldeikis ir buvęs finansų ministras Jonas Lionginas pernai rudenį atsisakė pasirašyti sutartis su "Williams".

E. Maldeikis sukritikavo "Mažeikių naftos" ir "LUKoil" susitarimą kurti bendras įmones, pareiškęs, jog iki tol propaguotas "Mažeikių naftos" privatizavimo projektas ir modelis žlugo.

"Nenoriu, kad jie išgyventų dėl "Mažeikių naftos" sėkmės ir tikiuosi, kad jie ras galimybių turėti racionalesnį požiūrį", ketvirtadienį sakė konservatorius A. Kubilius.

Premjeras teigė nuogąstaująs, kad į racionaliai vykstančias derybas, kai pereita prie verslo kalbos, gali įsipinti politika.

"Mūsų partija ir partijos pirmininkas (Vytautas Landsbergis - BNS) visą laiką nuosekliai pasisakė už tai, kad "Mažeikių naftos" projekte yra labai svarbus Rusijos bendrovių dalyvavimas ir garantijos, kad "Mažeikių nafta" visą laiką bus aprūpinta nafta", tvirtino A. Kubilius.

Anot jo, Vyriausybė visą laiką nuosekliai siekė ilgalaikių susitarimų dėl naftos tiekimo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (11)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.

Bėga iš Lietuvos: iš Ruklos centro paspruko dvi pabėgėlių šeimos (118)

Pabėgėlių priėmimo centrą Rukloje paliko dvi šeimos, kurios bandė išvykti iš Lietuvos.

Konservatorių gretose jau kyla maištas? (521)

„Per rinkimų kampaniją nuolatos kartoję, kad sudarysime valdančiąją koaliciją su „valstiečiais“, o dabar nelabai gražiomis priemonėmis stumdami šį sprendimą nuo savęs, atrodome ne itin solidžiai. Galiausiai į koaliciją nueisime, tik apsipešioję“, – LRT.lt kalbėjo vienas įtakingas konservatorius, nenorėjęs skelbti savo pavardės.

Nešvarūs Panevėžio ligoninės skalbiniai (3)

Keturiasdešimt trys ligoninės nuo 2011 m. iki dabar už skalbimo paslaugas tiekėjams sumokėjo 17,8 mln. eurų, tačiau daugiausiai skalbė anaiptol ne didžiausiosios, rodo Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) atlikta specializuoto skalbimo paslaugų tiekimo ligoninėse analizė.

L. Linkevičius: ES nebesugeba priimti svarbių sprendimų (23)

Reikėtų galvoti ir apie sprendimų ES priėmimo tvarkos keitimą, ir apie esminių, giluminių ES problemų sprendimą, kurios kliudo vieningai pozicijai. Taip LRT.lt sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius po to, kai ES nepavyko pasiekti vieningos pozicijos dėl laisvosios prekybos su Kanada (CETA) susitarimo.