Jūros vandens temperatūra skelbiama ekrane prie Palangos tilto

 (35)
Jūros vandens ir oro temperatūrą ar bangų aukštį norintiems sužinoti poilsiautojams Palangoje nebereikia laukti, kol apie tai praneš gelbėtojai. Šią informaciją pateiks ekranas ant jūros tilto, rašo „Lietuvos rytas“.
Palangos tiltas
© DELFI (A.Solomino nuotr.)

Trečiadienį popietę hidrometeorologinių duomenų ekranas, įrengtas ant Palangos tilto, skelbė, kad oro temperatūra siekia 25,3 laipsnio, o jūros vanduo 450 metrų nuo kranto dviejų metrų gylyje sušilęs iki 17,5 laipsnio.

Tiesa, netoli kranto besimaudantys poilsiautojai gali tikėtis laipsniu, dviem šiltesnio vandens, nes jo temperatūrą matuoja 450 metrų nuo kranto į dviejų metrų gylį nugramzdintas daviklis.

Tokie informaciniai ekranai jau veikia Nidoje, Juodkrantėje ir kitapus Kuršių marių Uostadvaryje. Ten matuojama marių vandens temperatūra.

Iš viso Lietuvos pajūryje ir pamaryje yra įrengtos 8 automatizuotos hidrometeorologinės stotelės, jų duomenys pateikiami interneto tinklalapyje čia.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (35)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Baltijos valstybių planas – sukurti vidutinio nuotolio oro gynybos sistemą (16)

Baltijos valstybių gynybos ministrai sutarė analizuoti galimybes kurti bendrą vidutinio nuotolio oro gynybos sistemą.

L. Linkevičius: Rusijos pareiškimai pasitikėjimo neprideda (95)

Niujorke viešintis ir dvejiems Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos debatams pirmininkaujantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius džiaugiasi dėl JT Lietuvos iniciatyva priimtos rezoliucijos ir toliau dėl įvykių Ukrainoje kritikuoja Rusiją.

„120s“ žinios: oro gynybos sistema GROM ir R. Zamolskio akibrokštas (1)

DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: Lietuvos kariai pristatė priešlėktuvinę gynybos sistemą GROM, Rusijoje įkalintas R. Zamolskis panoro atsisakyti Lietuvos pilietybės, „Air Lituanica“ inicijuoja bankrotą, Rusija prie Ukrainos sienos permetė daug karinės technikos, orų prognozė ir dienos kadras.

Vyriausybės kancleris: nėra pagrindo teigti, kad „An-2“ paieška vykdyta netinkamai (14)

Ministrų kabineto sudarytai komisijai vadovaujantis Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis sako, kad preliminari komisijos išvada - jog į Baltiją gegužės viduryje nukritusio orlaivio „An-2“ ieškota pagal esamus reikalavimus.

V. Putinas prabilo apie Rusijos ir Lietuvos santykių potencialą (280)

Per skiriamųjų raštų užsienio diplomatams teikimo ceremoniją Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas prabilo apie pasirengimą bendradarbiauti su Lietuva laikantis geros kaimynystės ir apipusės pagarbos principų, skelbia „RIA Novosti“.