Jūros vandens temperatūra skelbiama ekrane prie Palangos tilto

 (35)
Jūros vandens ir oro temperatūrą ar bangų aukštį norintiems sužinoti poilsiautojams Palangoje nebereikia laukti, kol apie tai praneš gelbėtojai. Šią informaciją pateiks ekranas ant jūros tilto, rašo „Lietuvos rytas“.
Palangos tiltas
Foto: DELFI (A.Solomino nuotr.)

Trečiadienį popietę hidrometeorologinių duomenų ekranas, įrengtas ant Palangos tilto, skelbė, kad oro temperatūra siekia 25,3 laipsnio, o jūros vanduo 450 metrų nuo kranto dviejų metrų gylyje sušilęs iki 17,5 laipsnio.

Tiesa, netoli kranto besimaudantys poilsiautojai gali tikėtis laipsniu, dviem šiltesnio vandens, nes jo temperatūrą matuoja 450 metrų nuo kranto į dviejų metrų gylį nugramzdintas daviklis.

Tokie informaciniai ekranai jau veikia Nidoje, Juodkrantėje ir kitapus Kuršių marių Uostadvaryje. Ten matuojama marių vandens temperatūra.

Iš viso Lietuvos pajūryje ir pamaryje yra įrengtos 8 automatizuotos hidrometeorologinės stotelės, jų duomenys pateikiami interneto tinklalapyje čia.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (35)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Orai: po sniego sugrįš šiluma (1)

Artėjant šventiniam savaitgaliui skendėsime debesyse. Naktimis slapčia kris sniegas, o dienomis baloms išdžiūti neleis lietus. Savaitgalio naktys bus vėsios, pūs žvarbus vėjas. Debesys ir toliau sėkmingai slėps saulę.

Aiškėja, kas valdys Kauną (19)

Kauno miesto taryba, išrinkta 2011 metais, baigia darbą. Ketvirtadienį politikai susirinko į paskutinį šios kadencijos tarybos posėdį. Naujoje taryboje bus ir dabartinių narių, tačiau valdančioji dauguma bus jau kita. Panašu, kad po ilgos pertraukos – be konservatorių.

Prakalbo apie B. Bradausko pasitraukimą (53)

Premjeras Algirdas Butkevičius mano, kad su parlamentaru Broniumi Bradausku, kurio sūnus tapo Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovu, sutars dėl pasitraukimo iš Finansų ir biudžeto komiteto pirmininko pareigų.

Rezervo kariams bus išsiųsti šaukimai – vyks mobilizacijos pratybos (27)

Jau šią savaitę 1 tūkst. Lietuvos kariuomenės parengtojo rezervo karių iš Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Marijampolės apskričių gaus šaukimo pranešimus balandžio 23 d. atvykti į nurodytus šaukimo punktus.

Aiškinasi, ar nuskendusiame Rusijos laive galėjo būti lietuvių atnaujinta 08.34 (49)

Rusijoje, prie Kamčiatkos krantų nuskendus Rusijos žvejybiniam laivui, žuvo mažiausiai 54 žmonės, Lietuvos diplomatai aiškinasi, ar tarp nebuvo lietuvių.