Jūros vandens temperatūra skelbiama ekrane prie Palangos tilto

 (35)
Palangos tiltas
© DELFI (A.Solomino nuotr.)

Jūros vandens ir oro temperatūrą ar bangų aukštį norintiems sužinoti poilsiautojams Palangoje nebereikia laukti, kol apie tai praneš gelbėtojai. Šią informaciją pateiks ekranas ant jūros tilto, rašo „Lietuvos rytas“.

Trečiadienį popietę hidrometeorologinių duomenų ekranas, įrengtas ant Palangos tilto, skelbė, kad oro temperatūra siekia 25,3 laipsnio, o jūros vanduo 450 metrų nuo kranto dviejų metrų gylyje sušilęs iki 17,5 laipsnio.

Tiesa, netoli kranto besimaudantys poilsiautojai gali tikėtis laipsniu, dviem šiltesnio vandens, nes jo temperatūrą matuoja 450 metrų nuo kranto į dviejų metrų gylį nugramzdintas daviklis.

Tokie informaciniai ekranai jau veikia Nidoje, Juodkrantėje ir kitapus Kuršių marių Uostadvaryje. Ten matuojama marių vandens temperatūra.

Iš viso Lietuvos pajūryje ir pamaryje yra įrengtos 8 automatizuotos hidrometeorologinės stotelės, jų duomenys pateikiami interneto tinklalapyje čia.

www.DELFI.lt
 
35
Registruoti (0) Anonimiški (35)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Rinkimų rezultatai: krito ne tik milžinai kas laukia antrame ture? (19)

2015 kovo mėn. 3 d. 17:44
Jurgis Krasnickas
Z.Stankevičienės nuotr.
Nors savivaldos rinkimų pirmasis turas išaiškino mažiau nei trečdalį Lietuvos merų, jau dabar matyti, kad kai kuriose savivaldybėse jau dabar bręsta konfliktas tarp būsimojo mero ir būsimosios tarybos.

V. Uspaskichas neatmeta permainų Darbo partijos vadovybėje (72)

2015 kovo mėn. 3 d. 16:39
Po savivaldos rinkimų Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas neatmeta permainų galimybės partijos vadovybėje.

„120s“ žinios: atsisveikinimas su Putino kritiku ir aktoriaus teismas

2015 kovo mėn. 3 d. 15:56
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: atsisveikinimas su B. Nemcovu: aidi šūksniai „Rusija bus laisva“, atpildo valanda: aktorius P. Dimša pripažintas kaltu, kariniuose mokymuose prorusiški separatistai tobulina savo įgūdžius, orų prognozė ir dienos kadras.

Ministras: nauja rusiška įranga pasienyje dar nėra diegiama (28)

2015 kovo mėn. 3 d. 15:35
Saulius Skvernelis
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Stebėjimo įranga su Rusijoje pagamintais seisminiais davikliais pasienyje kol kas nėra diegiama, įvertinus grėsmes, gali būti stabdomas jos įsigijimas, sako vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

Projektas dėl šauktinių pateiktas: prašoma svarstyti skubos tvarka dėl šauktinių amžiaus pakeitimų nebus (1039)

2015 kovo mėn. 3 d. 14:31
Baziniai kariniai mokymai, Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko nuotr.
Krašto apsaugos ministerija parengė įstatymo projektą, kurio priėmimas būtinas, siekiant šiemet pakviesti kariuomenės šauktinius.