Jūros vandens temperatūra skelbiama ekrane prie Palangos tilto

 (35)
Palangos tiltas
© DELFI (A.Solomino nuotr.)

Jūros vandens ir oro temperatūrą ar bangų aukštį norintiems sužinoti poilsiautojams Palangoje nebereikia laukti, kol apie tai praneš gelbėtojai. Šią informaciją pateiks ekranas ant jūros tilto, rašo „Lietuvos rytas“.

Trečiadienį popietę hidrometeorologinių duomenų ekranas, įrengtas ant Palangos tilto, skelbė, kad oro temperatūra siekia 25,3 laipsnio, o jūros vanduo 450 metrų nuo kranto dviejų metrų gylyje sušilęs iki 17,5 laipsnio.

Tiesa, netoli kranto besimaudantys poilsiautojai gali tikėtis laipsniu, dviem šiltesnio vandens, nes jo temperatūrą matuoja 450 metrų nuo kranto į dviejų metrų gylį nugramzdintas daviklis.

Tokie informaciniai ekranai jau veikia Nidoje, Juodkrantėje ir kitapus Kuršių marių Uostadvaryje. Ten matuojama marių vandens temperatūra.

Iš viso Lietuvos pajūryje ir pamaryje yra įrengtos 8 automatizuotos hidrometeorologinės stotelės, jų duomenys pateikiami interneto tinklalapyje čia.

www.DELFI.lt
 
35
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Konstatavo: rusakalbė žiniasklaida Lietuvoje valdoma Rusijos

2014 balandžio mėn. 16 d. 10:11
Lietuvos informacinę erdvę rusų kalba akivaizdžiai siekiama kontroliuoti ir Rusijai tai pavyksta.

Laukiama NATO sprendimo dėl papildomų pajėgų Baltijos šalyse (7)

2014 balandžio mėn. 16 d. 09:58
NATO pajėgų Europoje vadavietės žiniasklaidos operacijų direktorius Jay'us Janzenas pranešė, jog sprendimas dėl papildomų pajėgų dislokavimo Rytų Europoje gali būti priimtas jau šios savaitės pabaigoje.

Orai: netrukus jau +20 (3)

2014 balandžio mėn. 16 d. 09:29
Po lietingų ir debesuotų dienų savaitės pradžioje laukia šiltas ir kiek giedresnis oras. Ketvirtadienį daug kur skaisčiai švies saulė, o nuo penktadienio temperatūra sparčiai kils.

L. Graužinienė apie V. Vonžutaitės vyro įdarbinimą: reikia džiaugtis (47)

2014 balandžio mėn. 16 d. 09:04
Seimo narės „darbietės“ Vitalijos Vonžutaitės vyro Sergejaus Fedotovo laimėtas Valstybinės augalininkystės tarnybos (VAT) vadovo konkursas yra sureikšminamas dėl rinkimų, mano Seimo pirmininkė ir V.Vonžutaitės bendrapartietė Loreta Graužinienė.

V. Gapšys atsisako garbingo posto? papildyta L. Graužinienės komentaru (21)

2014 balandžio mėn. 16 d. 08:07
V. Gapšys atsisako garbingo posto?
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Vytautas Gapšys antradienį paskelbė netikėtą pareiškimą.