Jūros vandens temperatūra skelbiama ekrane prie Palangos tilto

 (35)
Jūros vandens ir oro temperatūrą ar bangų aukštį norintiems sužinoti poilsiautojams Palangoje nebereikia laukti, kol apie tai praneš gelbėtojai. Šią informaciją pateiks ekranas ant jūros tilto, rašo „Lietuvos rytas“.
Palangos tiltas
© DELFI (A.Solomino nuotr.)

Trečiadienį popietę hidrometeorologinių duomenų ekranas, įrengtas ant Palangos tilto, skelbė, kad oro temperatūra siekia 25,3 laipsnio, o jūros vanduo 450 metrų nuo kranto dviejų metrų gylyje sušilęs iki 17,5 laipsnio.

Tiesa, netoli kranto besimaudantys poilsiautojai gali tikėtis laipsniu, dviem šiltesnio vandens, nes jo temperatūrą matuoja 450 metrų nuo kranto į dviejų metrų gylį nugramzdintas daviklis.

Tokie informaciniai ekranai jau veikia Nidoje, Juodkrantėje ir kitapus Kuršių marių Uostadvaryje. Ten matuojama marių vandens temperatūra.

Iš viso Lietuvos pajūryje ir pamaryje yra įrengtos 8 automatizuotos hidrometeorologinės stotelės, jų duomenys pateikiami interneto tinklalapyje čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Žemaitukais aplink Lietuvą – per 1700 kilometrų

Penktadienį prasidės istorinis žygis žemaitukų žirgais aplink Lietuvą – „Žemė-žmogus-žirgas“. Vidurdienį iš Šventosios pajūrio 10-ies žygeivių ir 12-os žirgų draugija bus palydėta į penkias savaites truksiančią kelionę.

Vilniuje prasideda „Sostinės dienos“: atlikėjai, dizaineriai ir žvilgsnis į Vilnių iš paukščio skrydžio (1)

Festivalyje „Sostinės dienos 2015“ netrūks įvairių linksmybių. Rugsėjo 4-6 d. dvidešimt pirmus metus organizuojama didžiausia miesto šventė užlies sostinės gatves, skverus ir aikštes išskirtiniais koncertais ir menų projektais.

Orai: laukia itin nemalonus savaitgalis – ir tai dar ne pabaiga (26)

Ruduo pagaliau nutraukė ilgai besitęsusį gamtos troškulį, tik deja, bent jau kol kas, iš mūsų atėmė ir šilumą, ir saulę. Panašūs orai numatomi ir savaitgalį. Sekmadienį ypač sustiprės vėjas.

J. V. Žukas: Lietuva pėstininkų kovos mašinas renkasi iš dviejų pasiūlymų (64)

Lietuva pėstininkų kovos mašinas renkasi iš dviejų pasiūlymų, ketvirtadienį pranešė kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

Kodėl vis dar neskyrėme 2 proc. Lietuvos BVP savo gynybai? (94)

Skirti 2 proc. šalies gynybai nuo Lietuvos bendrojo vidaus produkto (BVP) yra moralinis klausimas prieš mūsų sąjungininkus, nes esame geopolitiškai pavojingoje ir sudėtingoje situacijoje, bet į NATO reikalavimus žiūrime atsainiai, „Žinių radijui“ sakė politologas Gediminas Vitkus.