Jūros vandens temperatūra skelbiama ekrane prie Palangos tilto

 (35)
Jūros vandens ir oro temperatūrą ar bangų aukštį norintiems sužinoti poilsiautojams Palangoje nebereikia laukti, kol apie tai praneš gelbėtojai. Šią informaciją pateiks ekranas ant jūros tilto, rašo „Lietuvos rytas“.
Palangos tiltas
© DELFI (A.Solomino nuotr.)

Trečiadienį popietę hidrometeorologinių duomenų ekranas, įrengtas ant Palangos tilto, skelbė, kad oro temperatūra siekia 25,3 laipsnio, o jūros vanduo 450 metrų nuo kranto dviejų metrų gylyje sušilęs iki 17,5 laipsnio.

Tiesa, netoli kranto besimaudantys poilsiautojai gali tikėtis laipsniu, dviem šiltesnio vandens, nes jo temperatūrą matuoja 450 metrų nuo kranto į dviejų metrų gylį nugramzdintas daviklis.

Tokie informaciniai ekranai jau veikia Nidoje, Juodkrantėje ir kitapus Kuršių marių Uostadvaryje. Ten matuojama marių vandens temperatūra.

Iš viso Lietuvos pajūryje ir pamaryje yra įrengtos 8 automatizuotos hidrometeorologinės stotelės, jų duomenys pateikiami interneto tinklalapyje čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

J. Bernatonis: nė vienas „sveiko proto“ Seimo narys neprieštaraus siūlomam projektui dėl balsavimo internetu (3)

Teisingumo ministras Juozas Bernatonis tikisi palankaus parlamento sprendimo dėl trečiadienį užregistruotų pataisų, kurios reglamentuotų balsavimo internetu sistemos sukūrimą ir įgyvendinimą.

D. Grybauskaite: įsitraukdama į karą Sirijoje Rusija paskatins didesnį imigracijos į Europą srautą (28)

Įsitraukdama į karą Sirijoje ir vykdydama antskrydžius Rusija paskatins dar didesnę imigraciją į Europą, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Kremliaus atakos Sirijoje: B. Obama atrodo likęs kvailio vietoje (364)

Norint sutarti su Rusija dėl Sirijos, JAV gali tekti vis dažniau atsižvelgti į šios šalies interesus, kurie pirmiausia susiję su posovietine erdve, atkreipia dėmesį Rytų Europos studijų centro ekspertas politologas Linas Kojala. Jo teigimu, tai gali kelti dilemų ir Lietuvos saugumui.

Likviduojama Gyventojų registro tarnyba: atleidžia 58 darbuotojus (7)

Likviduojama Gyventojų registro tarnyba ketina atleisti beveik 60 darbuotojų. Tačiau visiems bus pasiūlytos pareigos Registrų centre.

Įregistruotas projektas, kuris uždegtų žalią šviesą internetiniam balsavimui papildyta (33)

Teisingumo ministerija antradienį įregistravo įstatymo projektą, kuris reglamentuotų balsavimo internetu sistemos sukūrimą ir įgyvendinimą.