Jūros vandens temperatūra skelbiama ekrane prie Palangos tilto

 (35)
Palangos tiltas
© DELFI (A.Solomino nuotr.)

Jūros vandens ir oro temperatūrą ar bangų aukštį norintiems sužinoti poilsiautojams Palangoje nebereikia laukti, kol apie tai praneš gelbėtojai. Šią informaciją pateiks ekranas ant jūros tilto, rašo „Lietuvos rytas“.

Trečiadienį popietę hidrometeorologinių duomenų ekranas, įrengtas ant Palangos tilto, skelbė, kad oro temperatūra siekia 25,3 laipsnio, o jūros vanduo 450 metrų nuo kranto dviejų metrų gylyje sušilęs iki 17,5 laipsnio.

Tiesa, netoli kranto besimaudantys poilsiautojai gali tikėtis laipsniu, dviem šiltesnio vandens, nes jo temperatūrą matuoja 450 metrų nuo kranto į dviejų metrų gylį nugramzdintas daviklis.

Tokie informaciniai ekranai jau veikia Nidoje, Juodkrantėje ir kitapus Kuršių marių Uostadvaryje. Ten matuojama marių vandens temperatūra.

Iš viso Lietuvos pajūryje ir pamaryje yra įrengtos 8 automatizuotos hidrometeorologinės stotelės, jų duomenys pateikiami interneto tinklalapyje čia.

www.DELFI.lt
 
35
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Nauja „juodoji buhalterija“? Krečiama partija „Tvarka ir teisingumas“ R. Paksas: kai kratos vyksta, telefonus atima (85)

2014 spalio mėn. 21 d. 11:10
DELFI šaltinių teigimu, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka kratas ir poėmius partijos „Tvarka ir teisingumas“ patalpose.

NATO energetinio saugumo kompetencijos centre – mokymai atremti atakas (1)

2014 spalio mėn. 21 d. 11:07
NATO energetinio saugumo kompetencijos centro atidarymas
www.president.lt
Vilniuje veikiančiame NATO energetinio saugumo kompetencijos centre vyksta ypatingos svarbos energetinės infrastruktūros apsaugos kompiuterinės pratybos, praneša Krašto apsaugos ministerija.

Prisiekė naujas VRK narys (2)

2014 spalio mėn. 21 d. 10:56
Seime antradienį prisiekė naujas Vyriausiosios  rinkimų komisijos (VRK) narys Donatas Laurinavičius.

Šiluma nebelepins: sulauksime -5 (6)

2014 spalio mėn. 21 d. 09:43
Šiluma nebelepins: sulauksime -5
K. Cemnolonskio nuotr.
Savaitei įpusėjus šilumą ir debesis paliksime praeityje. Smarkus vėjas išnešios debesis, o temperatūra puošis minuso ženklu.

D. Grybauskaitė su Švedijos premjeru aptars Rusijos provokacijas (49)

2014 spalio mėn. 21 d. 09:04
Dažnėjant Rusijos provokacijoms, svarbu keistis informacija ir užsitikrinti bendrą saugumą Baltijos regione, sako prezidentės vyriausioji patarėja užsienio politikos klausimais Jovita Neliupšienė.