Jūros vandens temperatūra skelbiama ekrane prie Palangos tilto

 (35)
Jūros vandens ir oro temperatūrą ar bangų aukštį norintiems sužinoti poilsiautojams Palangoje nebereikia laukti, kol apie tai praneš gelbėtojai. Šią informaciją pateiks ekranas ant jūros tilto, rašo „Lietuvos rytas“.
Palangos tiltas
© DELFI (A.Solomino nuotr.)

Trečiadienį popietę hidrometeorologinių duomenų ekranas, įrengtas ant Palangos tilto, skelbė, kad oro temperatūra siekia 25,3 laipsnio, o jūros vanduo 450 metrų nuo kranto dviejų metrų gylyje sušilęs iki 17,5 laipsnio.

Tiesa, netoli kranto besimaudantys poilsiautojai gali tikėtis laipsniu, dviem šiltesnio vandens, nes jo temperatūrą matuoja 450 metrų nuo kranto į dviejų metrų gylį nugramzdintas daviklis.

Tokie informaciniai ekranai jau veikia Nidoje, Juodkrantėje ir kitapus Kuršių marių Uostadvaryje. Ten matuojama marių vandens temperatūra.

Iš viso Lietuvos pajūryje ir pamaryje yra įrengtos 8 automatizuotos hidrometeorologinės stotelės, jų duomenys pateikiami interneto tinklalapyje čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

E. Masiulis prabilo apie mažumos Vyriausybę (15)

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis mano, kad iki Seimo rinkimų likus kiek daugiau nei pusmečiui valstybę galėtų valdyti ir mažumos Vyriausybė, jei kuris nors iš socialdemokratų partnerių atnaujinus ministrų kabinetą pasitrauktų iš valdančiosios koalicijos.

A. Butkevičius rengia spaudos konferenciją (46)

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius antradienį rengia spaudos konferenciją, kurioje aptars politines aktualijas ir trumpai atsakys į žurnalistų klausimus.

R. Šalaševičiūtė ketina įteikti premjerui atsistatydinimo pareiškimą (15)

Iš atostogų grįžęs Premjeras Algirdas Butkevičius antradienį susitiks su sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte, kuri žada įteikti Vyriausybės vadovui atsistatydinimo pareiškimą.

Imasi veiksmų pažaboti narkotikų vartojimą naktiniuose klubuose (15)

Siūloma numatyti, kad pasilinksminimų vietų (naktinių klubų, restoranų, kavinių ir kt.), kuriose prekiaujama alkoholiniais gėrimais, vadovai turi vykdyti stebėseną, siekdami, kad jų valdomoje prekybos alkoholiniais gėrimais vietoje nebūtų prekiaujama narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis ir jos nebūtų platinamos, vartojamos.

K. Girnius: Vokietija per vėlai suprato klydusi (233)

Vokietija ketina prašyti NATO valstybių pagalbos stabdant pabėgėlių srautą į Europą iš Turkijos. Vokietija, pernai sulaukusi daugiau nei milijono prieglobsčio prašytojų, didelę jų dalį ketina išsiųsti atgal – pirmiausia į Maroką, Alžyrą ir Tunisą. Bloginamos ir pabėgėlių iš Sirijos sąlygos.