Jūros vandens temperatūra skelbiama ekrane prie Palangos tilto

 (35)
Jūros vandens ir oro temperatūrą ar bangų aukštį norintiems sužinoti poilsiautojams Palangoje nebereikia laukti, kol apie tai praneš gelbėtojai. Šią informaciją pateiks ekranas ant jūros tilto, rašo „Lietuvos rytas“.
Palangos tiltas
© DELFI (A.Solomino nuotr.)

Trečiadienį popietę hidrometeorologinių duomenų ekranas, įrengtas ant Palangos tilto, skelbė, kad oro temperatūra siekia 25,3 laipsnio, o jūros vanduo 450 metrų nuo kranto dviejų metrų gylyje sušilęs iki 17,5 laipsnio.

Tiesa, netoli kranto besimaudantys poilsiautojai gali tikėtis laipsniu, dviem šiltesnio vandens, nes jo temperatūrą matuoja 450 metrų nuo kranto į dviejų metrų gylį nugramzdintas daviklis.

Tokie informaciniai ekranai jau veikia Nidoje, Juodkrantėje ir kitapus Kuršių marių Uostadvaryje. Ten matuojama marių vandens temperatūra.

Iš viso Lietuvos pajūryje ir pamaryje yra įrengtos 8 automatizuotos hidrometeorologinės stotelės, jų duomenys pateikiami interneto tinklalapyje čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Orai: kas atsitiko su vasara? (47)

Šiomis dienomis labai pravers skėtis, kadangi šalyje vis varvės dangus. Antroje savaitės pusėje sustiprės vėjas, o temperatūra sumažės. Vyraus gaivūs vasariški orai.

Rūkančiųjų laukia sunkūs laikai: dūmą trauks nebent pasislėpę (1011)

Mėgėjų užtraukti dūmą daugiabučių balkonuose katino dienos gali greitai baigtis. Seimas jau rudens sesijoje grįš prie Tabako kontrolės įstatymo pataisos, draudžiančios tokį malonumą.

Lietuvių Sibire laukė tikri išbandymai (306)

Bendrijos „Lemtis“ narių ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos mokinių ekspedicija į Sibirą jau aplankė bei sutvarkė dvejas Lietuvos tremtinių kapines. Nubraukta daug prakaito, neapsieita ir be nuotykių.

Virš Baltijos jūros - Rusijos orlaivių manevrai (45)

Praėjusią savaitę NATO oro policijos naikintuvai iš Baltijos šalių lydėti Rusijos orlaivių kilo septynis kartus.

„120s“ žinios: Vakarinis aplinkkelis ir Rusijos karo laivo nesėkmė (4)

DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: prasidėjo Vakarinio aplinkkelio projekto darbai, tęsiasi aistros dėl kultūros viceministro V. Vigelio, V. Putino akivaizdoje – Rusijos karo laivo nesėkmė.