Jaunieji radikalai reikalauja uždrausti "laisvą seksą"

 (69)
Radikalios Lietuvos jaunimo organizacijos kreipėsi į šalies valdžią, reikalaudamos pradėti įgyvendinti valstybinę gimstamumo didinimo politiką, uždrausti abortus ir "laisvą seksą".
Penktadienį Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga "Jaunalietuviai", Jaunųjų nacionaldemokratų judėjimas bei Lietuvių tautinio jaunimo organizacija "Jaunoji karta" įteikė peticiją Seimui, Prezidentui ir Vyriausybei.

Peticijoje jaunimo organizacijos primena, kad dabar Lietuvoje žmonių gimsta mažiau nei miršta, ir teigia, kad abortų per metus atliekama tiek, "kiek prilygsta vidutinio miesto gyventojų skaičiui", o seksualinę prievartą pastaraisiais metais patyrė net 51 proc. merginų.

"Šalyje plinta ir lytiniai iškrypimai - jau egzistuoja formaliai įkurta Lietuvos gėjų asociacija. Laisvo elgesio kultūrą skatina ir propaguoja laisvoji spauda, gausiai apmokama mafijos, besipelnančios iš pornografijos bei prostitucijos", rašo jaunimo organizacijos.

Pareiškėjų vertinimu, visa tai griauna šeimyninį mentalitetą ir tiesiogiai skatina lietuvių tautos nykimą.

Peticijos autoriai reikalauja, kad Lietuvos valdžia pradėtų įgyvendinti "valstybinę gimstamumo didinimo politiką, tolygią Kinijos gimstamumo mažinimo politikai", visoms šeimoms skirtų realias pašalpas - po 400 litų per mėnesį už kiekvieną auginamą vaiką iki 18 metų.

Taip pat reikalaujama uždrausti abortus, pradėti "operatyvią" kovą su prostitucija, uždrausti visus "tvirkinančio pobūdžio leidinius", gėjų organizacijas bei jų leidinius, striptizo barus ir klubus.

Peticijoje taip pat reikalaujama pradėti visuotinį šeimyniškumo ugdymą bei propagandą, "nukreiptą prieš laisvą seksą".

Kaip BNS sakė jaunalietuvių vadas Marius Kundrotas, po peticija pasirašiusios jaunimo organizacijos atsakymo iš valdžios lauks visą vasarą, o nesulaukusios - rudenį ketina pradėti "ryžtingas akcijas".

Jis nepaaiškino, kokias konkrečiai akcijas radikalai planuoja.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

K. Smirnovas apie pergalę prieš A. Butkevičių: kovojau taktiškai, taktiškai ir laimėjau (173)

Laidoje „Dėmesio centre“ – pokalbis su išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Smirnovu, laimėjusiu prieš premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio apygardoje.

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (65)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (458)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (83)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

R. Karbauskis socdemams ir konservatoriams davė laiko iki penktadienio (166)

Valdančiąją koaliciją formuojanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) tikisi iki penktadienio išgirsti konservatorių ir socialdemokratų atsakymus, ar jie pasirengę derėtis dėl valdančiosios koalicijos formavimo.