Įsteigtas Centro sąjungos savivaldybių forumas

Šeštadienį įsteigtas Lietuvos centro sąjungos (CS) savivaldybių forumas, savo veikla ketinantis spręsti opiausias krašto problemas.
Vilniuje vykusioje steigiamojoje forumo konferencijoje buvo priimta deklaracija, kuria įkurtas Lietuvos CS atstovaujančių savivaldybių tarybų narių susivienijimas - CS savivaldybių forumas.

Partijos pirmininko pavaduotojas Vidmantas Staniulis BNS korespondentui sakė, kad forumo pirmininku išrinktas Varėnos meras Vidas Mikalauskas. Taip pat patvirtinta kitos forumo valdymo institucijos - taryba, pirmininko pavaduotojai ir sekretorius.

Priimtoje deklaracijoje teigiama, kad savo veikla forumas Lietuvos savivaldybėse sieks opiausių problemų sprendimų - įtakos darbo vietų steigimą, ypač kaime, skatins verslą ir investuotojus.

Taip pat ketinama gerinti švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigų darbo sąlygas, diegti informacines technologijas, telkti finansinius išteklius municipalinėms būsto programoms, ugdyti bendruomenės kultūrą, remti jaunimą.

Partijos pirmininko Romualdo Ozolo nuomone, tokio forumo poreikis iškilo todėl, kad aiškėjant naujos Lietuvos kūrybos gairėms, ypač svarbus tampa savivaldybių vaidmuo konkrečiai tą politiką realizuojant.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Po susitikimų su partijų lyderiais D. Grybauskaitė: formuoti valdančiąją koaliciją turėtų LVŽS

Pirmadienį susitikusi su daugiausia balsų Seimo rinkimuose gavusių partijų lyderiais, prezidentė Dalia Grybauskaitė įvertino rinkimų rezultatus.

R. Karbauskis: rezultatas toks, kad abu svarbiausi postai turi priklausyti mums nuolat atnaujinama (134)

Seimo rinkimuose pergalę nuskynusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis pirmadienį dalyvauja DELFI konferencijoje, kur atsako į aktualiausius klausimus.

R. Žemaitaitis: „Tvarka ir teisingumas“ neplanuoja jungtis su kitomis partijomis (5)

Partija „Tvarka ir teisingumas“ neketina jungtis su Darbo partija, sako laikinasis šios partijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis.

V. Tomaševskis į valdžią nesiveržia (4)

Lietuvos lenkų rinkimų akcija–Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) galėtų dirbti valdančiojoje koalicijoje su rinkimų laimėtojais Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), tačiau tai nėra pagrindinis tikslas, sako LLRA-KŠS lyderis europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis.

G. Landsbergis po pokalbio su D. Grybauskaite: „valstiečiams“ teks pasirinkti papildyta (342)

Iškart po susitikimo su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderiais, šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos vadovus.