Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė liberalė Dalia Teišerskytė LNK laidai "Dviračio žynios" jau nusiuntė dvylika savo sukurtų, bet "Reginos iš Kauno" slapyvardžiu pasirašytų kupletų. "Jei kasdien sėdi Seime ir neturi humoro jausmo, turėtum kas vakarą po tris kartus pasikarti", - guodėsi Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė.
Dalia Teišerskytė
Vaduotis iš nusivylimo gniaužtų liberalei padeda į Seimo viešbutį atsivežtos knygos, namiškių parama ir slapta televizijos laidai "Dviračio žynios" rašomi kupletai.

"Galvojau, ateisiu į Seimą su savo romantiškomis idėjomis, atvirumu ir tiek daug padarysiu, visus Lietuvoje išgelbėsiu. Pati sau sudaviau antausį, lįsdama ten, kur yra ne mano vieta", - guodėsi D.Teišerskytė.

Tik išrinkta į Seimą Liberalų sąjungos narė, prieš tai su Kazimiera Prunskiene kūrusi Moterų partiją, suprato, kad tikroji jos vieta - prie darbo stalo su plunksna rankose.

"Dviračio žynių" rengėjai už geriausius kupletus skiria prizus - televizorius. Tačiau Liberalų sąjungos veikėją sėkmė kupletų konkurse iki šiol vis aplenkdavo.

Vietoj savo sukurtų kupletų D.Teišerskytė išgirdo tik kitų konkurso dalyvių sukurtą kupletą apie save: "Etikos komisijos vadė Teišerskytė mokina seimūnus lovius išlaižyti". Seimo narė nusprendė išsiaiškinti, kodėl ignoruojamas jos talentas.

Užvakar D.Teišerskytė kreipėsi į laidos prodiuserį Arūną Valinską, kodėl nė vienas jos sukurtas kupletas iki šiol nesudainuotas "Dviračio žynių" laidose.

Išgirdęs, kad Liberalų sąjungos politikei trūksta naujo televizoriaus, A.Valinskas padavė jai ranką ir pareiškė: "Turėsi tu tą televizorių".

Pirmąjį kupletą Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė sukūrė po to, kai Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo pasaulio viršūnių susitikime Davose.

"Prezidentas myli Džoją, ji gerai fotografuoja. Ir į Davosą važiuoja ne su Paksu, o su Džoja", - užrašė Seimo narė. Džoja - tai Prezidento fotografė Dž.Barysaitė. Parašiusi kupletą, Liberalų sąjungos veikėja pasirašė savo marčios motinos vardu - Regina iš Kauno.

Į "Dviračio žynių" laidą atsiųstus kupletus skaito ir juos atrenka Arūnas Valinskas, Gintaras Ruplėnas, Vytautas Šerėnas ir Haroldas Mackevičius. "Tik šimtoji dalis laidą pasiekusių kupletų tinka dainuoti", - sakė H.Mackevičius.

Išgirdęs D.Teišerskytės kupletą, H.Mackevičius pareiškė: "Pirmiausia niekas nežino, kas ta Džoja, daugybė nežino ir kas tas Davosas. Bet svarbiausia tai, kad kupletas nejuokingas ir blogai surimuotas. Mano galva, poezija čia nė nekvepia, tai - mėgėjiškumo ir grafomanijos pavyzdys".

"Dviračio žynių" atstovas taip pat sakė galįs išvardyti pavardes trijų garsių poetų bei dar dviejų teatro kritikų, kurie rašė kupletus jų laidai, bet kaip ir D.Teišerskytė patyrė fiasko.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Kaimynų prekybos tinklas ruošiasi galingam spurtui Lietuvoje (14)

Latvijos statybinių medžiagų ir buities prekių parduotuvių tinklo „ Depo “ prekybos tinklas...

Perspėja: šių specialistų Lietuvoje jau ieškoma masiškai (585)

Nors valdžios atstovai vis kartoja, kad mokytojų skaičius Lietuvoje turi mažėti, situaciją darbo...

Turkijoje siaučia pavojingas virusas: vienas iš simptomų – pykinimas (17)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja apie šių metų liepos ir rugpjūčio...

DELFI startuoja naujas kanalas Būstas (1)

Pagrindinis naujienų portalas DELFI skaitytojams pristato dar vieną gerą žinią. Jau nuo...

K. Girnius. Ar reikėtų „perkrauti“ santykius su Baltarusija? (23)

Pastarosiomis dienomis vis labiau rašoma apie Baltarusiją . Michailas Saakašvilis pasakė...

Archeologai patvirtino: pajūryje iš tiesų rastas kuršių piliakalnis

Archeologiniai tyrimai patvirtina, kad praėjusią vasarą Pajūrio regioniniame parke, vos už kelių...

Tragiška avarija Trakų rajone: susidūrė trys automobiliai, žuvo žmogus papildyta 10.11 (116)

Ketvirtadienį 06.41 valandą ryte Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112...

Elito karai Rusijoje: eksministras tėškė kaltinimus V. Putino bendražygiui (48)

Rusijos valdžios elitų tarpusavio karai, apie kuriuos iki šiol kalbėjo tik stebėtojai, netikėtai...

Sumaištis Olandijoje: radijo stoties pastate buvo laikomi įkaitai atnaujinta 11.07 (11)

Olandų radijo stotyje 3FM keli žmonės buvo paimti įkaitais. Apie tai ketvirtadienį pranešė...