Įsigalioja „vieno langelio“ principas

 (32)
Vyriausybė
© DELFI (D.Augūnaitės nuotr.)

Nuo rugsėjo 1-osios visos ministerijos, Vyriausybės įstaigos bei savivaldybės turi užtikrinti, kad gyventojo prašymai būtų nagrinėjami „vieno langelio“ principu, praneša Lietuvos radijas.

Tokia gyventojų aptarnavimo sistema keletą metų jau veikia kai kuriose šalies savivaldybėse.

Nuo šiol gyventojas, atėjęs į valdžios įstaigas, atsakymus turėtų gauti vienoje vietoje ir jam nereikės eiti vienais klausimais pas vieną, kitais – pas kitą valdininką.

Anot Vyriausybės atstovų, užsienio šalių patirtis parodė, kad „vieno langelio“ principo taikymas sumažina administracinę naštą ir verslui, ir gyventojams.

www.lrt.lt
 
32
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Du gydytojai susikirto dėl medikamentinio aborto (5)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 16:16
Sveikatos apsaugos ministerijai siūlant įteisinti Lietuvoje medikamentinį abortą, taip pat numatant privalomą 72 valandų laukimo terminą prieš nėštumo nutraukimo procedūrą, dviejų gydytojų nuomonės visuomenėje dėl šio būdo kardinaliai išsiskyrė.

Sinoptikai: spalis dar nustebins koks bus lapkritis ir kada laukti žiemos (22)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 15:15
Antradienį daug kur Lietuvoje buvo tokie šilti orai, kad privertė žmones nusimesti ne tik striukes, bet ir megztinius. Sinoptikų klausiame, kokių orų galime tikėtis artimiausiais mėnesiais.

Vyriausybėje - šeši milijonieriai (49)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:32
Socialdemokratų lyderio Algirdo Butkevičiaus vadovaujamoje Vyriausybėje šešių ministrų šeimos turto vertė viršija milijoną, o daugiausiai turto yra sukaupusi Darbo partijos deleguoto kultūros ministro Šarūno Biručio šeima.

1959 m. statytas Lietuvos karinis laivas reikalingas karui? (72)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:11
Ketinimai Lietuvos kariniame laive „Kuršis“ įrengti jaunimui pritaikytą viešbutį paskendo migloje.

T. Venclova: Vakarų pasaulis bent aštuonis kartus stipresnis už Rusiją (70)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 13:26
Kokių veiksmų Rusija toliau besiimtų, tai jai į naudą neišeis, įsitikinęs poetas, eseistas, vertėjas, Jeilio universiteto profesorius Tomas Venclova, prisipažįstantis, kad iš prigimties esąs optimistas.