Įsigalioja „vieno langelio“ principas

 (32)
Nuo rugsėjo 1-osios visos ministerijos, Vyriausybės įstaigos bei savivaldybės turi užtikrinti, kad gyventojo prašymai būtų nagrinėjami „vieno langelio“ principu, praneša Lietuvos radijas.
Vyriausybė
© DELFI (D.Augūnaitės nuotr.)
Tokia gyventojų aptarnavimo sistema keletą metų jau veikia kai kuriose šalies savivaldybėse.

Nuo šiol gyventojas, atėjęs į valdžios įstaigas, atsakymus turėtų gauti vienoje vietoje ir jam nereikės eiti vienais klausimais pas vieną, kitais – pas kitą valdininką.

Anot Vyriausybės atstovų, užsienio šalių patirtis parodė, kad „vieno langelio“ principo taikymas sumažina administracinę naštą ir verslui, ir gyventojams.

www.lrt.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Orai: jau visai netrukus – tikra vasara (12)

Artinantis savaitgaliui lietus palengva išseks, tačiau dar daugelyje rajonų vyraus debesuotumas, pūs gūsingas vėjas. Antroje savaitgalio pusėje visoje šalyje nušvis saulė, oras bus šiltesnis.

Prie dviejų amžinų Rusijos problemų pridėjo dar vieną (60)

Pastarosiomis dienomis Rusijos žiniasklaida sprendžia klausimą, kodėl eismo įvykiuose žūsta tiek daug šalies piliečių. „Prasti keliai ir kvailiai“, – atsakymą turi per 30 metų vairuotoju dirbantis Fiodoras. Tačiau jis taip pat pridūrė, kad šalį šiuo metu kamuoja ir dar viena didžiulė bėda – nedarbas.

Daugiabučio kiemas primena karo lauką: jei ne gatvė, tai ir netvarkys (53)

Daugiau kaip dešimtmetį daugiabučių kiemų danga ne tik kad nebuvo atnaujinama, bet atsivėrusios duobės net nebuvo lopomos. Tad darbo automobilių meistrams bent jau Panevėžyje niekada netrūko.

A. Užkalnis džiaugiasi Palangos sprendimu ir siūlo kurortui naują šūkį (508)

Labai džiugu, kad Palangos miesto valdžia dėl parašyto komentaro nori paduoti į teismą, nes tekste jiems pristigo optimizmo. Taip tvirtina komentaro apie Palangą autorius apžvalgininkas Andrius Užkalnis.

Kitų metų Liberalų Sąjūdžio sąrašuose į Seimą R. Šimašiaus nebus (49)

Sukakus 100 dienų, kai Remigijus Šimašius valdo Vilnių, šis „Žinių radijui“ ketvirtadienį nurodė, kad kitais metais nekandidatuos su Liberalų Sąjūdžiu į Seimą, o liks dirbti miesto meru.