Įsigalioja „vieno langelio“ principas

 (32)
Nuo rugsėjo 1-osios visos ministerijos, Vyriausybės įstaigos bei savivaldybės turi užtikrinti, kad gyventojo prašymai būtų nagrinėjami „vieno langelio“ principu, praneša Lietuvos radijas.
Vyriausybė
© DELFI (D.Augūnaitės nuotr.)
Tokia gyventojų aptarnavimo sistema keletą metų jau veikia kai kuriose šalies savivaldybėse.

Nuo šiol gyventojas, atėjęs į valdžios įstaigas, atsakymus turėtų gauti vienoje vietoje ir jam nereikės eiti vienais klausimais pas vieną, kitais – pas kitą valdininką.

Anot Vyriausybės atstovų, užsienio šalių patirtis parodė, kad „vieno langelio“ principo taikymas sumažina administracinę naštą ir verslui, ir gyventojams.

www.lrt.lt
Registruoti (0) Anonimiški (32)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

V. Matijošaičiui patarinės D. Bunkus (46)

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio komandą papildė naujas narys - nuo antradienio V. Matijošaičio patarėju pradeda dirbti Danielius Bunkus. Nemenką patirtį privačiame versle turintis specialistas merui patarinės savivaldybės įmonių ir įstaigų valdymo bei optimizavimo klausimais.

Rusas apie Lietuvą pasakė tiesą: eilės kaip sovietmečiu prie mėsos (247)

Tai – ne nuotrauka iš sovietinės Lietuvos, kai eilės nutįsdavo prie mėsos ar duonos parduotuvių. Taip atrodo rytas Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyboje: tarnyba pripažįsta nespėjanti aptarnauti plūstančių užsieniečių.

Ukmergėje trispalvę ant namo sienos pritvirtino... dalgiu (53)

Valstybės švenčių proga įstaigoms, įmonėms ir gyventojams privaloma ant pastatų iškelti trispalves ir tai padaryti tvarkingai. Pavyzdžiui, negalima vietoje įprasto koto naudoti dalgio, kaip pirmadienį pasielgė vienas ukmergiškis.

D. Grybauskaitė apsispręs dėl vetavimo (41)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketina iki šios savaitės pabaigos susipažinti su Seimo pavasario sesijoje priimtais įstatymais ir nuspręsti, kuriuos iš jų pasirašyti, o kuriuos grąžinti tobulinimui.

Kilus abejonių dėl patikimumo Lietuvos kariuomenė stabdo vokiškų G-36 įsigijimą (90)

Lietuva pamažu įsisuka į tarptautiniu virstantį skandalą dėl Vokietijos kompanijos „Heckler & Koch“ gaminamų automatinių šautuvų G-36 - kariuomenė aiškinsis, ar šie ginklai yra pakankamai patikimi ir tinkami tolesniam naudojimui, o planuotas naujų G-36 įsigijimas nukeltas kol kas neribotam laikui.