Įsigalioja „vieno langelio“ principas

 (32)
Vyriausybė
© DELFI (D.Augūnaitės nuotr.)

Nuo rugsėjo 1-osios visos ministerijos, Vyriausybės įstaigos bei savivaldybės turi užtikrinti, kad gyventojo prašymai būtų nagrinėjami „vieno langelio“ principu, praneša Lietuvos radijas.

Tokia gyventojų aptarnavimo sistema keletą metų jau veikia kai kuriose šalies savivaldybėse.

Nuo šiol gyventojas, atėjęs į valdžios įstaigas, atsakymus turėtų gauti vienoje vietoje ir jam nereikės eiti vienais klausimais pas vieną, kitais – pas kitą valdininką.

Anot Vyriausybės atstovų, užsienio šalių patirtis parodė, kad „vieno langelio“ principo taikymas sumažina administracinę naštą ir verslui, ir gyventojams.

www.lrt.lt
 
32
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Pasirinko kandidatūrą į Seimo kancleres

2014 gruodžio mėn. 18 d. 10:30
Loreta Graužinienė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Ketvirtadienį Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė ketina pateikti Seimui Audito komiteto biuro vedėjos Daivos Raudonienės kandidatūrą į Seimo kanclerės pareigas.

Dėl Palestinos apsispręsti nebus sunku? (3)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 10:04
Europos parlamentui pritarus, kad „iš principo" būtų pripažinta Palestinos valstybė, sprendimą priims ir Jungtinių Tautų Saugumo Taryba.

D. Grybauskaitė: svarbiausia – sukelti sniego kamuolio efektą (29)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 08:43
Europos Sąjungai (ES) svarbiausia – sukelti sniego kamuolio efektą, kad vienas euras pritrauktų beveik 15 eurų investicijų iš įvairių šaltinių.

Politologas: ko tikėtis iš rusų po rublio kracho (15)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 07:33
Iki rekordinių žemumų nukritus Rusijos rubliui, o ekspertams pranašaujant itin sunkius laikus šalies ekonomikai, Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala abejoja, ar ekonomikos smukimas paskatins Rusijos žmones nusigręžti nuo šalies vadovo Vladimiro Putino.

D. Grybauskaitė dalyvaus Europos Vadovų Tarybos susitikime (30)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 07:12
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus gruodžio 18-19 dienomis vyksiančiame Europos Vadovų Tarybos susitikime.