Įsigalioja „vieno langelio“ principas

 (32)
Vyriausybė
© DELFI (D.Augūnaitės nuotr.)

Nuo rugsėjo 1-osios visos ministerijos, Vyriausybės įstaigos bei savivaldybės turi užtikrinti, kad gyventojo prašymai būtų nagrinėjami „vieno langelio“ principu, praneša Lietuvos radijas.

Tokia gyventojų aptarnavimo sistema keletą metų jau veikia kai kuriose šalies savivaldybėse.

Nuo šiol gyventojas, atėjęs į valdžios įstaigas, atsakymus turėtų gauti vienoje vietoje ir jam nereikės eiti vienais klausimais pas vieną, kitais – pas kitą valdininką.

Anot Vyriausybės atstovų, užsienio šalių patirtis parodė, kad „vieno langelio“ principo taikymas sumažina administracinę naštą ir verslui, ir gyventojams.

www.lrt.lt
 
32
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

S. Tamkevičius ragina neskubėti į „Maximas“ ir „Akropolius“ (17)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 12:44
Sekmadienį prasidedant adventui, Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius ragina šiuo laikotarpiu ne skubėti į parduotuves, o nurimti ir pamąstyti apie savo gyvenimą.

D. Grybauskaitė: turime padėti kovoti su kaimynais, kurių rankos yra kruvinos (79)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 12:39
Prieš metus, 2013-ųjų lapkričio 28-osios vakarą, Ukraina Vilniuje atsisakė pasirašyti asociacijos sutartį su Europos Sąjunga (ES)

Antrasis sostinės kolumbariumas bus įrengtas Sudervės kapinėse (1)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 12:02
Antrasis kolumbariumas Vilniuje bus įrengtas Sudervės kapinėse. Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė konkursą kolumbariumo statybai, nuomai ir eksploatacijai šiose kapinėse.

Šaltis iš Lietuvos nesitrauks, tik stiprės (17)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 11:38
Žiema Vilniuje
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Penktadienį išsilaikys debesuoti orai, tik kai kur, daugiausiai pietiniuose, rytiniuose rajonuose, gali pasirodyti menkų pragiedrulių, LRT Radijui sakė sinoptikė Inga Stankūnaitė.

DELFI TV premjera: ginkluoto antisovietinio pasipriešinimo istorija - dokumentikos cikle „Karas po karo“ (37)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 10:37
DELFI TV parengtas dokumentikos ciklas „Karas po karo“ - tai keturių dalių pasakojimas apie 1944 metais okuptuotoje Lietuvoje prasidėjusį ginkluotą antisovietinį pasipriešinimą, jo raidą, partizanų kovos taktiką bei jų tradicijų tęsėjus - Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgas.