Įsigalioja „vieno langelio“ principas

 (32)
Nuo rugsėjo 1-osios visos ministerijos, Vyriausybės įstaigos bei savivaldybės turi užtikrinti, kad gyventojo prašymai būtų nagrinėjami „vieno langelio“ principu, praneša Lietuvos radijas.
Vyriausybė
© DELFI (D.Augūnaitės nuotr.)
Tokia gyventojų aptarnavimo sistema keletą metų jau veikia kai kuriose šalies savivaldybėse.

Nuo šiol gyventojas, atėjęs į valdžios įstaigas, atsakymus turėtų gauti vienoje vietoje ir jam nereikės eiti vienais klausimais pas vieną, kitais – pas kitą valdininką.

Anot Vyriausybės atstovų, užsienio šalių patirtis parodė, kad „vieno langelio“ principo taikymas sumažina administracinę naštą ir verslui, ir gyventojams.

www.lrt.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Rusija: nauji NATO štabai Rytų Europoje didina konfrontaciją su Rusija

Rusija tvirtina, kad šešių NATO štabų įkūrimas Rytų Europoje pakurstys „dirbtinai sukurtą konfrontacijos klimatą“ santykiuose su Maskva, praneša „Laisvosios Europos radijas“.

V. Andriukaitis patvirtino: Briuselis siūlys didinti pabėgėlių skaičių (1)

Europos Komisija kitą savaitę pasiūlys valstybėms narėms perskirstyti daugiau prieglobsčio prašytojų iš Vengrijos, Graikijos ir Italijos, patvirtino Lietuvos deleguotas eurokomisaras Vytenis Andriukaitis.

Premjeras: Lietuvai teks priimti daugiau pabėgėlių nei planuota (139)

Lietuva turbūt turės priimti daugiau pabėgėlių negu sutarta anksčiau, teigia premjeras Algirdas Butkevičius.

„120s“ žinios: jaunos pareigūnės žūtis ir kiek iš tiesų migrantų priims Lietuva

DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: Radviliškyje girtas vairuotojas pražudė jauną pareigūnę, nutekinta informacija: EK į Lietuvą planuoja perkelti daug daugiau migrantų, orų prognozė savaitgaliui ir dienos kadras.

Lietuvos išskirtinėje ekonominėje zonoje – Rusijos kariniai laivai (114)

Ketvirtadienį Lietuvos teritorinėje jūroje ir išskirtinėje ekonominėje zonoje Baltijos jūroje patruliavę Lietuvos karinių jūrų pajėgų laivai M53 „Skalvis“ ir N42 „Jotvingis“ užfiksavo tris Rusijos Federacijos karinius laivus.