Įsigalioja „vieno langelio“ principas

 (32)
Nuo rugsėjo 1-osios visos ministerijos, Vyriausybės įstaigos bei savivaldybės turi užtikrinti, kad gyventojo prašymai būtų nagrinėjami „vieno langelio“ principu, praneša Lietuvos radijas.
Vyriausybė
© DELFI (D.Augūnaitės nuotr.)
Tokia gyventojų aptarnavimo sistema keletą metų jau veikia kai kuriose šalies savivaldybėse.

Nuo šiol gyventojas, atėjęs į valdžios įstaigas, atsakymus turėtų gauti vienoje vietoje ir jam nereikės eiti vienais klausimais pas vieną, kitais – pas kitą valdininką.

Anot Vyriausybės atstovų, užsienio šalių patirtis parodė, kad „vieno langelio“ principo taikymas sumažina administracinę naštą ir verslui, ir gyventojams.

www.lrt.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

NATO pajėgų vadas: gerai suprantu grėsmes Baltijos šalims (11)

Lietuvoje trumpam apsilankęs vyriausiasis NATO ir JAV pajėgų Europoje vadas generolas Philipas Breedlove'as teigė gerai suprantantis Baltijos šalių saugumo situaciją ir pažadėjo daryti viską, kad bet kokios grėsmės Aljanso narei akivaizdoje būtų užtikrintas deramas atsakas visomis turimomis priemonėmis.

Skandalingos statybos R. Malinausko panosėje: išlindo naujos sąsajos (51)

Seimo Antikorupcijos komisija trečiadienį domėjosi Druskininkų Vijūnėlės dvaro statybomis. Į posėdį iškviesta prokurorė Deimantė Nikitinienė paaiškino, kuo nepatenkinti prokurorai. Jie bando įrodyti, kad vietoje neaiškiomis aplinkybėmis sudegusio valčių nuomos punkto pažeidžiant įstatymus išdygo gyvenamasis namas.

Šiaulių ligoninės byloje įtarimai pareikšti skyriaus vedėjui, iš viso byloje - dešimt įtariamųjų (13)

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai, tęsdami šių metų spalį pradėtą tyrimą dėl galimos korupcijos Šiaulių ligoninėje, sulaikė ir įtarimus dėl piktnaudžiavimo pareiškė ligoninės skyriaus vedėjui P.J.

„120s“ žinios: Rusijos atsakas Turkijai - zenitinių raketų kompleksas

DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: po lėktuvo numušimo Rusija imasi veiksmų, Maskva: išgelbėtas vienas pilotas, orų prognozė ir dienos kadras.

D. Grybauskaitė ragina stiprinti gynybą, atnaujinti saugumo strategiją (42)

Reaguojant į geopolitines ir terorizmo grėsmes, prezidentė Dalia Grybauskaitė ragina atnaujinti Nacionalinio saugumo strategiją, stiprinti gynybą ir užtikrinti, jog ginkluotė būtų įsigyjama skaidriai.