Įsigalioja „vieno langelio“ principas

 (32)
Vyriausybė
© DELFI (D.Augūnaitės nuotr.)

Nuo rugsėjo 1-osios visos ministerijos, Vyriausybės įstaigos bei savivaldybės turi užtikrinti, kad gyventojo prašymai būtų nagrinėjami „vieno langelio“ principu, praneša Lietuvos radijas.

Tokia gyventojų aptarnavimo sistema keletą metų jau veikia kai kuriose šalies savivaldybėse.

Nuo šiol gyventojas, atėjęs į valdžios įstaigas, atsakymus turėtų gauti vienoje vietoje ir jam nereikės eiti vienais klausimais pas vieną, kitais – pas kitą valdininką.

Anot Vyriausybės atstovų, užsienio šalių patirtis parodė, kad „vieno langelio“ principo taikymas sumažina administracinę naštą ir verslui, ir gyventojams.

www.lrt.lt
 
32
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Ko trūksta Lietuvos pajūriui? (32)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 17:01
Pajūrys
M.Milinio nuotr.
Kai orai geri, ramiam poilsiui užtenka ir Lietuvos pajūrio, tačiau norintiems pramogų čia darosi ankšta.

Kauno paminklai – akmeniniai istorijos dokumentai (3)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 16:57
Kaip ir kiekviename mieste, laikinąja Lietuvos sostine vadinamame Kaune yra daugybė paminklų ir skulptūrų, kuriose atvaizduojami Lietuvos istorijoje svarbūs įvykiai ir asmenybės.

Rusijos lėktuvai privertė pakilti iš Šiaulių Lenkijos naikintuvus (180)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 16:52
Iš Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Šiauliuose penktadienį buvo pakelti Lenkijos naikintuvai Mig-29 palydėti virš Baltijos jūros skridusius Rusijos lėktuvus netoli Estijos, patvirtino Lietuvos pareigūnai.

„120s“: rusų kario akibrokštas, atrastas Sibiras ir +35°C

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 16:04
Klaipėdos paplūdimiai
M.Milinio nuotr.
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: tarptautiniai tyrėjai pradėjo darbą malaizijos lėktuvo katastrofos vietoje, Rusijos karys fotografavosi prie ukrainiečių lavonų, ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyviai sugrįžo sukrėsti, pirmakursiai pasirašė sutartis.

Ukrainos kariams anksčiau laiko teko palikti tarnybą tarptautinėje misijoje (15)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 15:19
Afganistane, Kandahare, dislokuota Lietuvos vadovaujama Oro pajėgų mokymo grupė ketvirtadienį atsisveikino su trimis Ukrainos kariais, dėl saugumo padėties Ukrainoje tarnybą tarptautinėje misijoje baigusiais anksčiau numatyto laiko.