Iš Londono deportuota Visagino sektantė

 (1)
28 metų Latvijos pilietė, ieškojusi prieglobsčio Didžiojoje Britanijoje, į Lietuvą sugrąžinta su deportavimo dokumentais, pranešė Pasienio policijos departamentas.

Su moterimi grįžusiems keturiems jos vaikams yra nuo 7 mėnesių iki 11 metų.

Grąžintoji Latvijos pilietė su vaikais ir grupe kitų Visagino sektos narių iš Vilniaus oro uosto išskrido į Londoną kovo 14 dieną.

Lietuvos pasieniečiams ji sakė, kad, nuvykusi į Londoną, kartu su kitais pasiprašė politinio prieglobsčio, tačiau vėliau savo prašymą atsiėmė, todėl ir buvo sugrąžinta.

Po apklausos oro uoste moteris teigė vyksianti atgal į Visaginą.

Likusi grupė Visagino sektos narių Londone tebelaukia britų migracijos tarnybų sprendimo dėl prieglobsčio suteikimo.

12 sektantų - Lietuvos ir Latvijos piliečiai - prieš savaitę Londone pasiprašė prieglobsčio nuo tariamo religinio persekiojimo Lietuvoje. Grupėje yra vaikų.

Didelė Visagino sektantų grupė jau tris mėnesius nesėkmingai bando ieškoti prieglobsčio Vakarų Europoje nuo tariamo persekiojimo religiniais motyvais Lietuvoje.

Didesnioji grupės dalis - apie 100 žmonių - dabar greičiausiai yra Lenkijoje po išsiuntimo prieš dvi savaites iš Švedijos ir Vokietijos.

Daugelis klajojančių Visagino Jėzaus Kristaus bažnyčios narių yra etniniai rusai, maždaug 50 jų turi Lietuvos pilietybę.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prognozuoja pirmąją rudenišką vėtrą

Pirmadienį ir antradienį orai dar bus ramūs, tačiau nuo trečiadienio prasidės lietūs, kurie gali atnešti ir tikrą rudenišką vėtrą, LRT RADIJUI pasakojo sinoptikė Alva Nagelytė.

Naujas Lietuvos kariuomenės pirkinys už 100 mln. eurų: už ką bus sumokėti pinigai? (443)

Oficialu – Lietuva perka vidutinio nuotolio norvegiškas priešlėktuvinės gynybos sistemas, o šiam įsigijimui bus atseikėta apie 100 mln. eurų. Po „auksinių šakučių“ skandalo išaugęs dėmesys Lietuvos kariuomenės įsigijimams skandalo verčia atidžiau pažvelgti į didelės vertės pirkinius. O būsimasis įsigijimas išties nepigus, tad už ką bus sumokėti pinigai?

I. Vėgėlė. Konservatorių „disertacija“ Lietuvai – ar pavyks ją apsiginti teisės ir teisėtvarkos srityje? (13)

Lietuvos advokatūros parengtame straipsnių cikle nagrinėjamos politinių partijų rinkiminės programos teisės ir teisėtvarkos srityje, paliečiama su ja glaudžiai susijusi valstybės valdymo dalis, identifikuojamos stipriosios ir silpnosios pusės bei pateikiamas programų įvertinimas šioje srityje.

Partijų narių daugėja, jais yra 5 proc. pilnamečių šalies gyventojų (23)

Per praėjusius metus partijų narių skaičius padidėjo 3,4 tūkst. ir siekė 118,8 tūkst., politinėms partijoms priklauso 5 proc. šalies pilnamečių gyventojų.

Atvežti į Lietuvą pabėgėliai nori į turtingesnę šalį: mus apgavo (871)

Prieš porą savaičių Vilniaus oro uoste nusileido 20 naujų migrantų iš Sirijos. Trys šeimos – šeši suaugusieji ir keturiolika vaikų. Jie čia perkelti iš Turkijos pabėgėlių stovyklų.