Ir su nauja antrašte - smurtas

 (1)
"Vakaro laikraštyje Vakaro žinios" išspaudinta publikacija "KGB šešėlis" yra paremta gandais arba nepatikimais šaltiniais, pažeidė žmogaus teises bei orumą, taip pat nepagrįstai, pažeidžiant nekaltumo prezumpcijos principą apkaltino pilietį Vytautą Landsbergį.
Tokią išvadą padarė Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija, dėl psichologinio smurto prieš Seimo pirmininką V.Landsbergį pripažinusi "Vakaro laikraštį Vakaro žinias" smurtiniu leidiniu.

Metų pradžioje dėl publikacijose naudojamo psichologinio smurto, šantažo elementų Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija smurtinio pobūdžio leidiniu pripažino su "Respublikos" dienraščiu susijusį Vilniaus vakaro laikraštį "Vakaro žinios".

Tuomet šis leidinys buvo pervadintas "Vakaro laikraščiu Vakaro žiniomis".

Pripažintam smurtiniu leidiniui Valstybinė mokesčių inspekcija turi taikyti finansinio pobūdžio sankcijas, be to, toks laikraštis gali būti platinamas tik vietos savivaldos vykdomųjų institucijų nustatytose vietose.

Policijos pareigūnai yra įpareigoti prižiūrėti, kaip laikomasi šios tvarkos.

Neatmestina galimybė, jog siekdamas išvengti sankcijų "Vakaro laikraštis Vakaro žinios" dar kartą keis savo pavadinimą.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Užsienio žiniasklaidoje – sąmyšis: laužo galvą, kas Lietuvoje laimėjo rinkimus (264)

Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjusi ir kone 56 mandatus užsitikrinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) užminė mįslę užsieniečiams.

Socialdemokratai pasiruošę kalbėti dėl koalicijos (89)

Socialdemokratų rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas sako, jog socdemai kalbėsis su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) dėl galimybės formuoti valdančiąją koaliciją.

„Valstiečiai“ konsultacijas su galimais koalicijos partneriais planuoja pradėti antradienį (26)

Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sudarė darbo grupę konsultacijoms su socialdemokratais ir konservatoriais, pokalbius tikimasi pradėti antradienį.

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (756)

Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.

„120s“ žinios: Prezidentė, nugalėtojai ir lapė

Šiandien trumposiose „120s žiniose“ žiūrėkite prezidentė linki „valstiečiams“ suburti skaidrią ir atsakingą koaliciją; R. Karbauskis sako abu svarbiausi postai turi priklausyti jiems; G. Landsbergis sako, kad derybos negali vykti dviem frontais Labanoro girioje nufilmavo drąsią lapę.