Internete - akcija prieš degalų brangimą Lietuvoje

 (45)
Akcijos organizatoriai visuotiniame kompiuterių tinkle ragina automobilių savininkus kovo 28-30 dienomis nepirkti degalų.

Elektroninio pašto konferencijose bei naujienų grupėse propaguojamos akcijos anoniminiai organizatoriai teigia, jog degalams ir toliau brangstant "važinėti automobiliu galėsime tik ypatingomis progomis".

Anot jų, dabartinis degalų kainų kėlimas tėra "paprasčiausias noras pasipelnyti ne geriausius laikus išgyvenančių Lietuvos piliečių sąskaita".

Akcijos organizatoriai, remdamiesi panašių akcijų JAV ir Australijoje patirtimi, tikisi, jog ji bus veiksminga ir Lietuvoje.

Nepatvirtintomis žiniomis, per kelias pastarąsias dienas žinutės, raginančios dalyvauti akcijoje, buvo išsiuntinėtos maždaug 10 tūkst. elektroninio pašto adresų.

Degalų kainos Lietuvoje gana sparčiai pradėjo augti dar praėjusiais metais. Didesnis degalų kainų šuolis vėl įvyko praėjusią savaitę. Degalai brangsta ir šią savaitę - nuo antradienio jie pabrango jau maždaug 10 centų už litrą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Tauragėje atidaromas buvusioje NKVD būstinėje įkurtas muziejus

Ketvirtadienį Tauragėje duris atveria iš esmės pertvarkytas Kovų ir kančių istorijos muziejus. Tauragės krašto muziejaus padalinys ypatingas tuo, kad jis įkurtas buvusioje NKVD būstinėje. Teigiama, jog anksčiau vien visuomeniniais pagrindais veikęs Kovų ir kančių istorijos muziejus, įrengtas Tauragės rajono savivaldybės iniciatyva, dabar yra vienas moderniausių Lietuvoje, rašo „Lietuvos žinios“.

Administracinė reforma sostinės savivaldybei jau kainavo šimtus tūkstančių

Vilniaus savivaldybės vadovai, prieš pusantrų metų pranešę apie būsimą administracinę reformą ir kadrų pokyčius, per tą laikotarpį atsisveikino su keliasdešimčia žmonių, daugiausia – darželių ir mokyklų vadovais. Tokia reforma sostinei jau kainavo penktadalį milijono, nes daugeliui atleistųjų pasiūlyta trauktis šalių susitarimu, išmokant ir per 9 tūkst. eurų siekiančias kompensacijas, rašo „Lietuvos žinios“.

URM rinksis ekspedicijų į Igarką dalyviai (3)

Ketvirtadienį Užsienio reikalų ministerijoje (URM) įvyks ekspedicijų į lietuvių tremties vietas Igarkoje, Rusijoje, dalyvių susitikimas.

Būsimos koalicijos sudėtį gali lemti tai, kas bus greitesnis rinkimų naktį (25)

Valdančiųjų koalicijų pamatai sudėliojami iš anksto, o kas pirmas pradės derybas dėl koalicijos formavimo, priklausys ir nuo konkuravimo greičio rinkimų naktį vykstant iš vieno partijos rinkimų štabo į kitą, sako politikos apžvalgininkė Jurga Tvaskienė.

Orai bus itin nemalonūs (12)

Antroje savaitės pusėje termometrų stulpeliai fiksuos malonią šilumą, tačiau dėl gūsingo vėjo ir kritulių dienos bus subjurusios ir nemalonios. Kiek gražesnis bus šeštadienis, tačiau sekmadienį oras vės, vėl pasipils lietus.